"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Kingi to przesada? Ekspertka ma odpowiedź

Kinga i Marcin, "Ślub od pierwszego wejrzenia" (Facebook)
Kinga i Marcin, "Ślub od pierwszego wejrzenia" (Facebook)
Źródło zdjęć: © TVN

08.11.2023 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Od jakiegoś czasu brak zgody pomiędzy Kingą a Marcinem zaczyna przeszkadzać widzom. Zachowanie uczestniczki bywa obiektem ostrej krytyki. O opinię w tym temacie zapytano ekspertkę.

Ślub od pierwszego wejrzenia to interesujący eksperyment, w którym uczestnicy decydują się stanąć na ślubnym kobiercu z nieznaną sobie wcześniej osobą. Wyboru dokonują eksperci, którzy starają się dostosować przyszłych małżonków według konkretnych kryteriów. Emitowany na TVN ma swoich fanów, którzy z uwagą śledzą poczynania par.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kinga przesadza?

Uwadze wielu widzów nie umknęło, że związek Kingi i Marcina komplikuje się coraz bardziej. Para często kłóci się na ekranie, dochodzi do niemiłych sytuacji. Niektórzy już teraz są pewni, że to małżeństwo nie przetrwa do końca programu. Na ten moment przemawia za tym sporo argumentów.

Ostatnie sprzeczki doprowadziły do tego, że Kinga uciekła od swojego partnera. Po tym, gdy udało się załagodzić konflikt, doszło jednak do kolejnego spięcia. Tym razem złości Kingi doświadczyła także mama Marcina.

Ekspertka ma odpowiedź

O opinię ekspertki Hanny Kąkol zapytał serwis Party.pl. Nie ma wątpliwości, że Kinga czuje obecnie ogromną frustrację.

Gwałtowna reakcja może być wynikiem trudności w wyrażaniu myśli i uczuć w sposób zrozumiały dla drugiej osoby, może być też wynikiem poczucia, że jest się nierozumianym lub akceptowanym - powiedziała.

Zwraca także uwagę na to, że widzowie nie znają faktycznej skali przedstawionych na ekranie sytuacji. Wszystko jest zależne od kontekstu i tego, jak sama Kinga radzi sobie w momentach stresowych.

Nie znamy całego przebiegu danej sytuacji. Każdy z nas doświadcza złości i każdy ma możliwość odczuwania i doświadczania jej, ale różnimy się tym, co z naszą złością gwałtownymi reakcjami robimy - dodała.

Oglądacie Ślub od pierwszego wejrzenia?

Zobacz także