Śmierć w "Na Wspólnej". Kolejna aktorka żegna się z rolą

Śmierć w "Na Wspólnej". Kolejna aktorka żegna się z rolą

"Na Wspólnej" - aktorzy
"Na Wspólnej" - aktorzy
Źródło zdjęć: © Instagram
17.09.2023 09:20

Kilka miesięcy temu z "Na Wspólnej" odeszła Małgorzata Socha, która wcieliła się w rolę Zuzy. Teraz kolejna aktorka odchodzi z planu.

"Na Wspólnej" to polski serial obyczajowy stacji TVN. Pierwszy odcinek wyemitowano w styczniu 2003 roku, co oznacza że produkcja ma już ponad 20 lat! Jakiś czas temu z roli Zuzy w serialu zrezygnowała Małgorzata Socha. W najbliższych odcinkach po raz ostatni zobaczymy kolejnę artystkę. Jej postać zostanie uśmiercona. O kogo chodzi?  

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Kolenda z "Na Wspólnej" umrze. Aktorka odchodzi z serialu

Katarzyna Wajda gra w "Na Wspólnej" Annę Kolendę, partnerkę Kamila (Kazimierz Mazur). Para niedawno doszła do porozumienia w serialu i wszystko wskazywało na to, że wszystko się między nimi ułoży. Niestety, tak się nie stanie. Dojdzie do dramatu. Wajda postanowiła odejść z serialu, a jej postać zostanie uśmiercona. Na player.pl są dostępne przedpremierowe odcinki.

"Podczas przyjęcia na oddział pacjentka czuła się dobrze. Wciąż nie wiemy, dlaczego doszło do zatrzymania krążenia. Na obecny moment oceniamy, że zgon nastąpił z przyczyn niezwiązanych z porodem. Natomiast prawdziwy powód zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok" - przekaże Kamilowi lekarka po śmierci Anny.

Dlaczego Anna Kolenda umarła? 

Produkcja jeszcze nie zdradza szczegółów tej tragedii. Z informacji dostępnych w streszczeniach odcinków wynika, że Kamilowi trudno będzie pogodzić się ze śmiercią ukochanej. Nieocenionym wsparciem będzie dla niego córka Ula.

Jesteście fanami "Na Wspólnej"?

  • scena z: Katarzyna Wajda, fot. Podlewski/AKPA
Katarzyna Wajda
  • scena z: Katarzyna Wajda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
damskie, Dwa Brzegi, festiwal, Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, kobieta, lipiec 2023, portret, kolczyki duże, Katarzyna Wajda
  • scena z: Katarzyna Wajda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - #GREATMOMENTS, great moments, tvn, festiwal, koncert, Katarzyna Wajda
  • scena z: Katarzyna Wajda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
damskie, Dwa Brzegi, festiwal, Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, kobieta, lipiec 2023, portret, kolczyki duże, Katarzyna Wajda
[1/4] scena z: Katarzyna Wajda, fot. Podlewski/AKPA Katarzyna WajdaŹródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także