Smutne wieści przyszły znienacka. Lekarze odwołali operację Jakuba Tolaka

Jakub Tolak miał przejść operację. Lekarze musieli ją odwołać.
Jakub Tolak miał przejść operację. Lekarze musieli ją odwołać.
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

16.05.2024 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakub Tolak, który od lat mieszka z żoną i córką w kamperze, musiał przerwać podróże ze względu na pogarszający się tan zdrowia i planowaną operację serca. Teraz jednak okazało się że lekarze musieli ją odwołać. Jaki był powód tej decyzji?

Jakub Tolak był aktorem, który kilka lat temu zdecydował, że porzuci swoją rolę w serialu "Klan", a później także karierę aktorską. Postanowił, wraz z żoną będą podróżować. Zamieszkali w kamperze, a niedługo potem doczekali się córki. Mężczyzna nie mógł jednak cieszyć się nowym życiem, bo dopadły go problemy zdrowotne, które dotyczą serca. Miał przejść operację, ale została odwołana w ostatnim momencie. Co się stało?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Problemy zdrowotne Jakuba Tolaka

Ostatni czas nie był dla rodziny aktora łatwy. Wraz z żoną i córką musiał wrócić do Polski i na jakiś czas zrezygnować z podróży. Powodem takiej decyzji był pogarszający się stan mężczyzny, o którym więcej opowiedział w programie "Dzień dobry TVN".

Mam tętniaka aorty i zastawkę mam nie do końca ok. Ja to wiem od [...] 20 lat. Tak naprawdę wiele osób chodzi z tą wadą i dożywa starości, i umiera ze starości, ale czasem bywa tak, że to się powiększa i u mnie tak niestety jest. [...] Okazało się, że doszedłem do momentu, w którym trzeba podjąć taką decyzję, że warto byłoby to zrobić. Przede wszystkim dlatego, że jeździmy w miejsca odludne i tam, tej pomocy nie zawsze może ktoś udzielić - wyznał wtedy Tolak.

Odwołana operacja Tolaka. Lekarze nie mieli wyjścia

Jakub Tolak przygotowywał się na operację, która miała odbyć się w maju, ostatecznie do niej nie doszło. Powodem takiego obrotu spraw była infekcja wirusowa, którą mężczyzna złapał od córki. Lekarze nie mieli innej możliwości i zostali zmuszeni do odwołania zabiegu.

Na Instagramie rodziny pojawiła się wiadomość o przełożonym zabiegu, a później żona poinformowała, że Tolak dochodzi do siebie w domu. Podziękowała również wszystkim za życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także