Steffen Möller był gwiazdą "M jak Miłość". Jak dziś wygląda? Musiał porzucić aktorstwo

Steffen Möller był gwiazdą "M jak Miłość". Jak dziś wygląda? Musiał porzucić aktorstwo

Steffen Möller i Joanna Koroniewska
Steffen Möller i Joanna Koroniewska
Źródło zdjęć: © AKPA
12.04.2024 15:36

Steffen Möller zyskał ogromną sławę w Polsce za sprawą programu "Europa da się lubić!", a później umocnił ją dzięki roli w serialu "M jak miłość". W pewnym momencie aktor niespodziewanie zniknął z show-biznesu. Czym się dziś zajmuje?

Steffen Möller przyjechał z Niemiec, aby zrobić kurs języka polskiego w Krakowie. Życie w naszym kraju tak mu się spodobało, że postanowił zostać w Polsce na dłużej. Udało mu się nawet znaleźć pracę w jednym z warszawskich liceów. Uczył tam języka niemieckiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Steffen Möller był gwiazdorem "M jak Miłość"

Jego kariera w show-biznesie zaczęła się, gdy Steffen trafił do kultowego już programu "Europa da się lubić". Dzięki swojej charyzmie oraz wyjątkowemu poczuciu humoru Niemiec z miejsca stał się ulubieńcem widzów. Prawdziwym przełomem okazała się jednak jego rola w serialu "M jak Miłość". Steffen wcielił się wówczas w postać sąsiada rodziny Mostowiaków, który został drugim mężem Małgosi Mostowiak. Przypomnijmy, że w rolę Małgosi wcielała się Joanna Koroniewska.

W jednym z wywiadów Möller przyznał, że przeprowadzka do Polski całkowicie odmieniła jego życie.

To doświadczenie niesamowicie mnie wzbogaciło. Inaczej patrzę na Niemcy, na siebie samego. Troszkę ubolewam, że obecnie wszystko zdominowały tematy polityczne. Moje zainteresowania są na niższym szczeblu. Takim interkulturowym. Sprawy międzykulturowe to jakby fundament. One istnieją zawsze, niezależnie od polityki - mówił w rozmowie z dw.com.

Czym zajmuje się obecnie Steffen Möller?

Ku zaskoczeniu wszystkim Steffen nagle zniknął z ekranów. Jak się później okazało, aktor wrócił do Niemiec, aby opiekować się swoją chorą matką. Ostatecznie Möller zrezygnował z aktorstwa, jednak wciąż jest związany z szeroko pojętą kulturą. Obecnie bowiem zajmuje się stand-upem. Niestety swoje występy Steffan przedstawia głównie w rodzimym kraju. W jednym z wywiadów zdradził, że raczej nie zdecyduje się na organizacje pokazów w Polsce, ponieważ w Niemczech znalazł swoją niszę.

Prócz działalności rozrywkowej Steffen zajmuje się także pisaniem. Został autorem takich książek jak m.in. "Vivia Polonia", "Weronika, dein Mann ist da!" oraz "Berlin-Warszawa-Express. Pociąg do Polski".

Steffen Möller
Steffen Möller© Facebook
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także