Świat nie był na to przygotowany. Krzysztof Ibisz rapuje i uprawia dzikie pląsy

Świat nie był na to przygotowany. Krzysztof Ibisz rapuje i uprawia dzikie pląsy

Krzysztof Ibisz rapuje
Krzysztof Ibisz rapuje
Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok
24.04.2024 17:55, aktualizacja: 24.04.2024 18:07

Do sieci trafiło nagranie z rapującym Krzysztofem Ibiszem w roli głównej. Prezenter telewizyjny opracował też układ taneczny. Czy "wiecznie młody" Krzysiek zostanie gwiazdą TikToka?

Krzysztof Ibisz słynie z dystansu do siebie. Choć ma 59 lat, młodego ducha mógłby pozazdrościć mu niejeden 30-latek. Z pewnością na to, że nie czuje się na prawie 60 lat ma wpływ 32-letnia żona i półtoraroczny synek. Prezenter jest na topie i prężnie działa na TikToku. Tym razem pokazał nagranie, na którym rapuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Ibisz ma młodziutką żonę

Pierwszą żoną Krzysztofa Ibisza była Anna Zejdler, dziennikarka. Byli razem w latach 1998–2004. Drugą wybranką serca, z którą Ibisz sformalizował swój związek była Anna Nowak-Ibisz, ale ich uczucie również nie przetrwało. Od 2021 roku jego trzecią żoną jest o 27 lat młodsza modelka, Joanna Kudzbalska. Nic więc dziwnego, że Ibisz nie tylko dba o młody wygląd, ale też o stan ducha.

Krzysztof Ibisz rapuje na TikToku

Gospodarz programu "Taniec z gwiazdami" postanowił opublikować na TikToku nagranie, na którym rapuje. Prezenter ewidentnie wczuł się w swoją rolę i dość zamaszyście gestykulował rękami w rytm nagrania.

To chyba ten młodzieńczy bunt - skomentował jeden z internautów.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także