Sylwia Bomba o nowym partnerze. Zdradziła co nieco i rozwiała wątpliwości fanki

Sylwia Bomba o nowym partnerze. Zdradziła co nieco i rozwiała wątpliwości fanki

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło zdjęć: © Instagram
17.10.2023 12:35

Sylwia Bomba nie ukrywała, że rozgląda się za kimś, z kim mogłaby stworzyć związek. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała co nieco o osobie, z którą zaczęła się spotykać. To wszystko w odpowiedzi na jedno z pytań fanki.

Sylwia Bomba była bohaterką programu "Googlebox. Przed telewizorem". Wzięła udział także w "Tańcu z gwiazdami". Gwiazda samodzielnie wychowuje córkę - po rozstaniu z ojcem dziewczynki, a następnie jego śmierci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sylwia Bomba szuka partnera

Gwiazda nie ukrywa, że intensywnie randkuje. Niedawno została przyłapana w Sopocie wraz z córką i Grzegorzem Collinsem. Żadne z nich nie chciało wówczas skomentować tej sytuacji.

Niespodziewanie jednak, podczas rozmowy na żywo Sylwii Bomby z redakcją Plotka, pojawił się Grzegorz. Sylwia poprosiła go, by odszedł, bo ona się rozprasza. Nadal jednak nie skomentowała tego zdarzenia, choć rozmowa dotyczyła właśnie związków, zwłaszcza związków medialnych.

Prawda jest taka, że problem zaczyna się wtedy, kiedy ten związek medialny powoduje, że ten związek taki prywatny w domu przestaje dobrze funkcjonować, czyli ta popularność i sława zaczynają nam przeszkadzać w takim codziennym i normalnym funkcjonowaniu. Osobiście lubię się elegancko ubrać i wyjść na event, no więc pytanie, jak druga strona na to reaguje - powiedziała gwiazda.

Czy coś naprawdę jest na rzeczy?

Nowa sympatia Sylwii Bomby

Celebrytka zorganizowała zabawę w pytania i odpowiedzi na swoim Instagramie i odpowiadała na nurtujące jej fanów kwestie. Jedna z internautek spytała o wiek partnerów. Czy Sylwia mogłaby się spotykać z kimś, kto jest od niej o pięć lat młodszy?

Aktualnie spotykam się z mężczyzną w moim wieku i według mnie wiek to tylko liczba. Na różnych etapach życia wydawało mi się, że wolę starszych mężczyzn. Teraz wiem, że wiek nie ma znaczenia. Osobowości nie da zamknąć się w liczbach - odpowiedziała szczerze Sylwia Bomba.

Jesteśmy ciekawi, kiedy Bomba zabierze nową sympatię na event i będziemy mogli przyjrzeć się temu szczęściarzowi. Trzymacie kciuki za nową parę show-biznesu?

  • Sylwia Bomba
  • Sylwia Bomba
  • Sylwia Bomba
[1/3] Sylwia Bomba Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także