TYLKO U NAS! Syn Doroty Szelągowskiej zmienił nazwisko. Zdradziła, dlaczego to zrobił

TYLKO U NAS! Syn Doroty Szelągowskiej zmienił nazwisko. Zdradziła, dlaczego to zrobił

01.03.2024 10:41

Dorota Szelągowska wygląda jak nastolatka, ale jest mamą dorosłego już mężczyzny. Jakie ma relacje z Antkiem? Dorota wyznała, jaką drogę kariery wybrał jej syn i czemu nie nosi nazwiska swojego ojca.

Dorota Szelągowska zyskała popularność, ucząc Polaków remontować swoje domy, a następnie zrobiła z tego dochodowy biznes. Nie mniejszym zainteresowaniem fanów cieszy się jej życie osobiste. Gwiazda rozwodziła się bowiem trzy razy. Jej syn z pierwszego małżeństwa, Antoni, to już dorosły człowiek. Mama jest z niego niezwykle dumna.

Syn Doroty Szelągowskiej zmienił nazwisko

Antoni jest synem Pawła Hartlieba, ale nie nosi jego nazwiska. Dorota wyjaśniła, dlaczego tak się stało. Czyj to był pomysł?

Antek, odkąd skończył rok, był wychowywany przez Adama Sztabę, mojego byłego męża, który przejął nad nim opiekę. I kiedy miał 14-15 lat zmienił nazwisko na nazwisko Adama. Jego biologiczny tata wyraził na to zgodę i Antek od tamtego momentu nosi nazwisko swojego przybranego taty, który go wychował.

Okazuje się, że kwestia nazwisk w rodzinie Doroty Szelągowskiej wcale nie jest taka oczywista.

U mnie w rodzinie z tymi nazwiskami to jest bardzo skomplikowana rzecz, bo ja np. noszę swoje panieńskie nazwisko, które mam w dokumentach od kilku lat, bo po drodze nazywałam się zupełnie inaczej, więc u nas to jest rodzinne – zamieszanie z nazwiskami.

Syn Doroty Szelągowskiej to dorosły mężczyzna

Antoni jest już dorosły. Jak teraz wyglądają jego relacje z przybranym ojcem - Adamem Sztabą?

Są fantastyczne. To jest jego tata i to jest już relacja dwóch dorosłych mężczyzn. Nadal to jest mój mały syneczek, ale to już jest dorosły facet. Antek mieszka i studiuje w Krakowie, tam gra w teatrze i jest całkowicie samodzielnym człowiekiem.

Syn Doroty Szelągowskiej wybrał już swoją drogę kariery. Co zamierza robić po studiach? Okazuje się, że na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy!

Idzie drogą artystyczną, ale ani ja, ani Adam nie zachęcaliśmy go specjalnie w tym kierunku. Natomiast zaskoczył mnie w moje 40-te urodziny, zadzwonił i powiedział, że dostał się do szkoły do Łodzi na aktorstwo. Studiował tam 2 lata, potem dostał się do spektaklu "1989", który zgarnął wszystkie możliwe nagrody. Spektaklu, który jest współpracą teatru Słowackiego w Krakowie i teatru Szekspirowskiego w Gdańsku.

Trzeba przyznać, że Dorota ma pełne prawo być dumną mamą.

Szelągowska z synem
Szelągowska z synem© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także