Syn Krzysztofa Cugowskiego chwalił się rolą w hicie Netflixa. Obsada serialu nie kojarzy Polaka?

Syn Krzysztofa Cugowskiego chwalił się rolą w hicie Netflixa. Obsada serialu nie kojarzy Polaka?

Chris Cugowski kilka lat temu zagrał w "Bridgertonach"
Chris Cugowski kilka lat temu zagrał w "Bridgertonach"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
07.05.2024 13:22

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztof junior, choć obecnie występuje na różnych scenach, na początku nie chciał iść w tym samym kierunku co ojciec i bracia. Postawił na aktorstwo, a o jego talencie świadczyć miał fakt angażu w "Bridgertonach". Chris chwalił się otrzymaną rolą, ale mimo to aktorki wcielające się w główne postaci w ogóle nie kojarzą Polaka.

Chris Cugowski - bo takim imieniem posługuje się za granicą Krzysztof junior, w bardzo młodym wieku wyjechał do Anglii. Wyprowadził się z domu w wieku 16 lat, a następnie, po ukończeniu szkoły średniej studiował aktorstwo na University of Winchester. Kilka lat temu pochwalił się na swoich social mediach występem w niezwykle popularnym serialu Netflixa, "Bridgertonowie". Obecnie może pochwalić się również występami na estradach w całym kraju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chris Cugowski niedawno rozpoczął karierę w show-biznesie. Imponujący start?

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego w tym roku skończy 26 lat. I choć dopiero rozpoczyna swoją przygodę z show-bizesem, to już może pochwalić się kilkoma większymi sukcesami zawodowymi. Przede wszystkim wspomnianym występem w "Bridgertonach", ale też udziałem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy licznymi koncertami w naszym kraju, o który informuje w social mediach.

Aktorki "Bridgertonów" zapytane o Chrisa Cugowskiego. Zupełnie nie wiedziały o kogo chodzi

Niebawem na Netflixie pojawi się kolejny sezon niezwykle popularnego serialu "Bridgertonowie". To kostiumowy dramat historyczny osadzony w Wielkiej Brytanii, który opowiada o losach tytułowej rodziny. W połowie maja widzowie będą mogli obejrzeć 3. serię serialu. W pierwszym natomiast wystąpił właśnie Chris Cugowski, który pojawił się w jednym z odcinków. Młody aktor szumnie zapowiadał swój występ, natomiast ostatnio dziennikarka Plotka miała okazję porozmawiać z odtwórczyniami głównych ról. Oczywiście zapytała gwiazdy o polski akcent, jednak te nie kompletnie nie wiedziały, o kogo chodzi.

Chris, Chris? Jest wielu aktorów, z którymi się nie przecinamy w scenach, bo często nie mamy wspólnych scen. Czasem poznajemy bardzo wielu aktorów i nawet się nie widzimy - tłumaczyła się Harriet Cains. - Tak, zwłaszcza że rodzina Featheringtonów jest z boku śmietanki towarzyskiej - dodała Polly Walker w rozmowie z Plotkiem.
Chris Cugowski nie tylko próbuje swoich sił w aktorstwie, ale również w muzyce
Chris Cugowski nie tylko próbuje swoich sił w aktorstwie, ale również w muzyce© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także