Ta para nie odpadnie z "Tańca z gwiazdami"? Ujawniono, na kogo głosowali widzowie

Ta para nie odpadnie z "Tańca z gwiazdami"? Ujawniono, na kogo głosowali widzowie

Jedna z par ma pewny udział w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami"?
Jedna z par ma pewny udział w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © KAPIF
24.03.2024 19:51

W niedzielę 24 marca o godzinie 20:00 wystartuje 4. odcinek 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem z show pożegnają się aż dwie pary, a niedawno w mediach pojawiły się przecieki na temat tego, kto jest ulubieńcem widzów.

Po prawie dwóch latach przerwy na ekrany telewizorów powrócił program "Taniec z gwiazdami". Po niemal dwóch dekadach od premiery nadal przynosi sporą oglądalność i wzbudza emocje u widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Taniec z gwiazdami - kto jest ulubieńcem widzów?

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestników spotkała niemała niespodzianka - okazało się bowiem, że z show nie odpadł nikt. To zmieniło się w epizodach drugim i trzecim - najpierw z "TzG" pożegnał się sportowiec Adam Kszczot i towarzysząca mu Kasia Vu Manh, a potem padło na aktorkę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Kamila Gwarę.

W nadchodzącym czwartym odcinku z programu odpadną już dwie pary. I chociaż trudno przewidzieć, na kogo akurat padnie, to "Fakt" dotarł podobno do wyników głosowania SMS-owego widzów. To zdradza, kto do tej pory zdobył najwięcej przychylnych opinii.

Kto NIE odpadnie w nowym odcinku "Tańca z gwiazdami"?

Z informacji zdobytych przez fakt wynika, że ulubienicą widzów jest do tej pory Roksana Węgiel. Tabloid sugeruje zatem, że to właśnie wokalistka może być bezpieczna w "odcinku grozy", w którym mają odpaść dwie pary.

Roxie Węgiel na ten moment idzie naprawdę nieźle również na samym parkiecie. W 3. odcinku gwiazda dostała od jury za najwyższą możliwą notę, czyli po 10 punktów od każdego z oceniających. Idzie na mistrza programu?

Roksana Węgiel jest podobno ulubienicą widzów Tańca z gwiazdami
Roksana Węgiel jest podobno ulubienicą widzów Tańca z gwiazdami© Licencjodawca | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także