Tak mieszka Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia". Po odsiadce zakochał się i oświadczył. Powiedziała "tak"?

Bandziorek
Bandziorek
Źródło zdjęć: © Polsat

30.09.2023 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof, zwany też Bandziorkiem, to jeden z ulubionych przez widzów uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Niedawno na jakiś czas zniknął z anteny. Okazało się, że spędził ten czas w więzieniu. Teraz jednak zaczyna życie na nowo. U boku ukochanej. Jak mieszkają?

"Chłopaki do wzięcia" to show, które pokazuje osoby z małych miasteczek i wsi, nierzadko po przejściach, które szukają miłości. Bohaterowie zyskali rzesze fanów. Niektórzy swoje pięć minut wykorzystują dzięki mediom społecznościowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" poszedł do więzienia

Krzysztof, zwany Bandziorkiem, to prawdziwa gwiazda tego show. Występuje w nim niemal od początku, czyli od 2012 roku. Niestety, zdarzyło mu się kilka przerw w występowaniu na małych ekranach. Jedna z nich spowodowana była odsiadką w więzieniu.

Krzysztof przemyślał chyba swoje zachowanie i chce budować swoje życie na nowo. Program "Chłopaki do wzięcia" nieco mu w tym pomaga. Mężczyzna mobilizuje się, by prowadzić przykładne życie. Niedawno znalazł nawet miłość, a także się zaręczył.

Danusia to także kobieta po przejściach. Raz już wyszła za maż, niestety, nie trafiła najlepiej. Jej mąż był alkoholikiem. Mimo to Bandziorkowi pozwala na kontakt z alkoholem.

Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam - wyznała przed kamerami.
"Chłopaki do wzięcia". Jak mieszka Bandziorek?

Oglądając kolejne odcinki, poznajemy okolicę, w której Krzysztof i Danusia układają na nowo swoje życie. Para spaceruje po malowniczej okolicy. Ich dom nie jest może pełen luksusów, ale widać, że jego mieszkańcy starają się, by było w nim czysto i przytulnie.

Trzymamy kciuki za nową drogę życia Bandziorka. Jesteście jego fanami?

  • Bandziorek. Chłopaki do wzięcia
  • Bandziorek. Chłopaki do wzięcia
  • Bandziorek. Chłopaki do wzięcia
  • Bandziorek. Chłopaki do wzięcia
  • Bandziorek. Chłopaki do wzięcia
  • Bandziorek. Chłopaki do wzięcia
[1/6] Bandziorek. Chłopaki do wzięciaŹródło zdjęć: © Polsat Play
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także