Tak wyglądają przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Maffashion się tego nie spodziwała

Tak wyglądają przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Maffashion się tego nie spodziwała

Maffashion
Maffashion
Źródło zdjęć: © AKPA
28.01.2024 09:19

W zbliżającej się edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy między innymi Maffashion. Występ influencerki został potwierdzony już przez stację i samą uczestniczkę tanecznego show. Teraz gwiazda postanowiła podzielić się nagraniami zza kulis programu. Przygotowania zaskakują!

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska działa w social mediach od blisko 15 lat. Na co dzień zajmuje się modą, czemu poświęcony jest jej Instagram. Influencerka w ostatnich latach związana była z Sebastianem Fabijańskim, z którym ma syna, Bastiana. Para rozstała się w 2022 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Kuczyńska zrelacjonowała przygotowania do "TzG". "Wyjątkowe doświadczenie"

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zaplanowano na niedzielę, 3. marca. Nie powinno więc dziwić, że przygotowania do show ruszyły pełną parą. Relację z tego, jak wygląda taki dzień za kulisami tanecznego programu postanowiła pokazać w swoich social mediach Maffashion. Kuczyńska była zaskoczona pomiarami, które potrzebuje produkcja "TzG". Została zmierzona wzdłuż i wszerz, a wszystko po to, aby miała idealnie dopasowane kreacje.

- Jeszcze dodam Wam "skrawki" mierzenia. Jak już będę mogła dodawać więcej... będzie ciekawie. Wyjątkowe doświadczenie - skomentowała w swojej relacji na Instagramie Maffashion.

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Ogłoszono kolejnych uczestników

Nadchodząca edycja "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się niezwykle interesująco. Przede wszystkim odświeżony został skład jury, w którym zobaczymy Rafała Maseraka, Ewę Kasprzyk, Iwonę Pavlović i Tomasza Wygodę. Na parkiecie zatańczą natomiast duże nazwiska polskiego show biznesu. Wiadomo już, że w tanecznym show wystąpi Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Maffashion.

Julia Kuczyńska podczas pomiarów do "Tańca z Gwiazdami"
Julia Kuczyńska podczas pomiarów do "Tańca z Gwiazdami"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także