Tak zmienił się Klaudiusz Ševković. Rozpoznalibyście na ulicy uczestnika pierwszej edycji programu "Big Brother"?

Monika Sewioło, Klaudiusz Sevkovic, Alicja Walczak
Monika Sewioło, Klaudiusz Sevkovic, Alicja Walczak
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

25.01.2024 21:52

Klaudiusz Ševković wystąpił w pierwszej edycji "Big Brothera". Choć ostatecznie nie wygrał programu, sława towarzyszyła mu długo. Prowadził własne programy telewizyjne, napisał kilka książek, wystąpił w filmach i został radnym. Jak dziś wygląda i co robi Klaudiusz?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudiusz Ševković zdobył sławę w programie "Big Brother"

Uczestnicy pierwszej edycji programu zachowywali się najbardziej naturalnie. Program wystartował w 2001 roku. Po raz pierwszy w Polsce pojawiły się wtedy SMS-y Premium. Żadna z zamkniętych w domu Wielkiego Brata osób nie miała pojęcia, co dzieje się wokół programu, ile osób ich ogląda i że stają się idolami.

Klaudiusz Ševković był jednym z najbardziej lubianych uczestników. Wraz z Gulczasem stworzyli niezapomniany duet przyjaciół.

Byliśmy odcięci, nie mieliśmy nawet zegarków. Wiedzieliśmy, że jest niedziela, bo w kościele biły dzwony. Nie mieliśmy też komórek. Może właśnie ten program był taki fajny, bo byliśmy kompletnie odcięci od rzeczywistości. Ludzie nas oglądali, a my będąc w domu, nie wiedzieliśmy, co dzieje się na zewnątrz - mówił po latach Plejadzie.

Klaudiusz spędził w zamknięciu aż 99 dni i zajął piąte miejsce.

Jak dziś wygląda Klaudiusz Ševković

Trzeba przyznać, że Klaudiusz dobrze wykorzystał swoje pięć minut. Zagrał w dwóch filmach, w których udział wzięli także inni uczestnicy programu. Ale ten uczestnik otrzymał także szansę na prowadzenie własnych programów kulinarnych: "Wielka niespodzianka Klaudiusza" oraz "Klaudiusz & Cooking". Był także prezenterem Telezakupów Mango.

Klaudiusz Ševković napisał też dwie książki: "Sękocin od kuchni" oraz "Smak sukcesu". Od 2006 roku jest radnym Chorzowa. Ma dwoje dorosłych już dzieci. Jest też bardzo aktywny w social mediach, dzięki czemu można sprawdzić, czy bardzo się zmienił przez te 23 lata. Naszym zdaniem czas jest dla niego bardzo łaskawy.

Klaudiusz Sevković
Klaudiusz Sevković© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także