"Taniec z gwiazdami" oficjalnie żegna Michała Malitowskiego. Widzowie wściekli. "Pora przestać oglądać"

"Taniec z gwiazdami" oficjalnie żegna Michała Malitowskiego. Widzowie wściekli. "Pora przestać oglądać"

Michał Malitowski
Michał Malitowski
Źródło zdjęć: © KAPIF
05.01.2024 11:55

"Taniec z gwiazdami" oficjalnie podziękował Michałowi Malitowskiemu za udział w programie. Widzowie Polsatu nie kryją swojego rozgoryczenia i zapowiadają, że przestaną oglądać program.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Niestety, w najnowszej edycji widzów czekają spore zmiany. Polsat pod wodzą Edwarda Miszczaka stawia na odświeżenie formuły swoich flagowych formatów. Z rolą jurora pożegnał się już Andrzej Piaseczny, a teraz oficjalnie pożegnano Michała Malitowskiego. Pod postem na profilu "Tańca" na Instagramie pojawiło się wiele negatywnych opinii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michał Malitowski pożegnany przez "Taniec z gwiazdami". Wydano oświadczenie

Na profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie pojawił się post, w którym produkcja programu oficjalnie poinformowała o zakończeniu współpracy z Michałem Malitowskim. Jurorowi podziękowano za wieloletnią pracę na planie.

W roli jurora "Tańca z gwiazdami" nie zobaczymy Michała Malitowskiego, który żegna się z programem. Michał, dziękujemy za dwanaście wyjątkowych edycji. Życzymy samych sukcesów, nie tylko tych tanecznych — czytamy.

Nie wszyscy widzowie są zachwyceni decyzją stacji o zmianach w składzie jury. Pojawiły się nawet opinie, że teraz oglądanie "Tańca z gwiazdami" nie będzie dawać przyjemności.

Widzowie Polsatu reagują na pożegnanie z Michałem Malitowskim. Zbojkotują program?

Michał Malitowski był ulubionym jurorem wielu widzów "Tańca z gwiazdami". Pod postem opublikowanym przez Polsat na Instagramie pojawiło się wiele gorzkich słów. Oburzeni fani bardzo surowo oceniają zmiany w ich ulubionym formacie.

To chyba już pora przestać oglądać. Najlepiej się oglądało gdy byli jurorzy z pierwszych edycji, teraz to już porażka (...) Aż boję się myśleć, kto ich wszystkich zastąpi (...) To już nie będzie ten sam program (...) O nie! Nie, to już nie będzie w takim razie do oglądania! Nie! Jutro napiszą, że Czarnej Mamby, pani Iwony Pavlović, tez nie będzie! Masakra! Lepiej zabierzcie ten program, on się już przejadł, przeżył. Ni, ja już nie będę oglądać — czytamy.

  • Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 6
Malitowski Michal 2022-10-03
KAPiF.pl
  • taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - final
Malitowski Michal 2022-10-31
KAPiF.pl
  • taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - odc 8
Malitowski Michal 2022-10-17
KAPiF.pl
  • taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - final
Malitowski Michal 2022-10-31
KAPiF.pl
[1/4] Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 6 Malitowski Michal 2022-10-03 KAPiF.plŹródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF

Odpowiedz

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także