"Taniec z Gwiazdami". Wędzikowska o przyszłości programu, tajemnicza odpowiedź Pauliny Sykut [WIDEO]

24.11.2023 20:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Taniec z Gwiazdami". Zapytaliśmy o to Malwinę Wędzikowską, a do rozmowy włączyła się nagle Paulina Sykut. Czy już wiadomo, co czeka program w przyszłości?

Przyszłość Tańca z Gwiazdami budzi emocje wśród wiernych widzów programu. Postanowiliśmy zapytać Malwinę Wędzikowską o to, jak widzi dalsze losy popularnego show. Do rozmowy wkrótce dołączyła jej koleżanka po fachu...

"Taniec z Gwiazdami". Wędzikowska o Paulinie Sykut

W rozmowie z Jastrząb Post Malwina Wędzikowska podkreśliła, że z Pauliną Sykut łączy ją wyjątkowa relacja. Obie pracowały w tym samym miejscu, były zaangażowane w ten sam projekt.

Z Pauliną spędziłyśmy w ATM 8 lat pod jednym dachem i w jednym projekcie. Takich rzeczy się nie zapomina i to jest relacja na zawsze, nawet jeżeli nasze drogi się rozeszły. Tak, rozmawiałyśmy o ewentualnej przyszłości "Tańca z Gwiazdami" - powiedziała.

Czy ma już pewien obraz tego, jak może wyglądać? Na ten moment nie jest w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wspomniała też ponownie o Paulinie:

Ja tego nie wiem, obecnie jestem związana ze stacją TVN, na wiosnę wchodzi program, którego jestem prowadzącą i to jest mój kierunek. Natomiast Paulinie bardzo kibicuję, uważam że jest fantastyczną prowadzącą. Świetnie mi się z Pauliną pracowało i wygląda bardzo pięknie. Zresztą stoi tam. Ja w ogóle nie lubię rozmawiać i kimś, kto stoi obok mnie, bo mam wrażenie, że go obgaduje, ale…

Paulina Sykut wkroczyła do rozmowy

Nagle do rozmowy dołączyła stojąca niedaleko Paulina Sykut. Jej również jednak ciężko było zdradzić coś więcej na temat przyszłości programu.

Wszyscy czekamy, jakby karmimy się informacjami od was - powiedziała.

Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, stwierdziła, że najlepiej jest zapytać u źródła. Na to dziennikarka udzieliła tajemniczej odpowiedzi.

Ja nie jestem źródłem. Ja jestem źródłem, ale bardzo dobrych emocji, jestem źródłem, ale takiej wiedzy nie mam.

Czekacie na więcej informacji?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także