Te gwiazdy kupiły domy za granicą: Lewandowscy, Gojdź, Siwiec, Rozenek...

Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd
Źródło zdjęć: © Instagram
Tiga
oprac. Tiga

14.12.2023 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znane postaci ze świata polskiego show-biznesu coraz częściej decydują się na zakup nieruchomości za granicą. Wśród nich znajdują się Natalia Siwiec, która spełniła swoje marzenie o posiadaniu willi w Meksyku, Marina i Wojtek Szczęśni, którzy korzystają z hiszpańskiego słońca, czy Krzysztof Gojdź, który sam przyznaje, że stracił rachubę w liczbie swoich mieszkań.

Znane osobistości z Polski często decydują się na "ucieczkę" za granicę, aby cieszyć się słońcem i podziwiać piękno przyrody. Wyjazdy te są szczególnie popularne, gdy w kraju nad Wisłą panuje aura jesieni czy zimy. Wielu z nich, zafascynowanych klimatem odwiedzanych miejsc, decyduje się na zakup nieruchomości. Inwestycje te stają się dla nich idealnym miejscem na odpoczynek od codziennych obowiązków i zawodowej rutyny.

Natalia Siwiec wraz z rodziną spełniła swoje marzenie o posiadaniu willi w Tulum. Marina i Wojtek Szczęśni korzystają z hiszpańskiego słońca, a Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znaleźli swoje miejsce na ziemi w Tajlandii. To tylko niektóre z polskich gwiazd, które mogą poszczycić się posiadaniem nieruchomości za granicą.

Jak wyglądają zagraniczne posiadłości gwiazd?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zainwestowali kilka lat temu w posiadłość w Phuket w Tajlandii. Gdy rodzina przebywa w Polsce, tajska posiadłość jest wynajmowana turystom. "Tajlandia to moje miejsce na ziemi. Jem, ile chcę, a chudnę. Są tam najlepsze masaże na świecie. Chodzę w jednych szortach i japonkach cały czas. Kocham zapach tego miejsca. Tam naprawdę można odpocząć" - mówiła w rozmowie z Pudelkiem Małgorzata.

Anna i Robert Lewandowscy są właścicielami willi z basenem na Majorce, a ich stałym miejscem zamieszkania jest słoneczna Barcelona. Magda Gessler, z kolei, zakochała się w Kanadzie dzięki swojemu ukochanemu Waldemarowi, który mieszka w Toronto. Restauratorka chętnie pokazuje swoją kanadyjską willę, którą odwiedza, kiedy tylko ma na to czas.

Krzysztof Gojdź zdecydował się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych i osiedlił się na stałe w Miami. Twierdzi, że czuje się tam bardziej jak Amerykanin niż Europejczyk. Lekarz jakiś czas temu w rozmowie z  Pudelkiem wyznał, że... sam nie wie, ile nieruchomości należy do niego. Chętnie dzieli się w sieci zdjęciami swojego luksusowego apartamentu w Miami, który urządził z dbałością o każdy detal.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są szczęśliwymi posiadaczami willi w hiszpańskiej Marbelli. Natalia Siwiec, zafascynowana Meksykiem, postanowiła, że nie chce odwiedzać tego kraju tylko podczas urlopu. Kupiła więc willę w Tulum, gdzie od kilkunastu miesięcy tworzy dom razem z rodziną.

Robert Gawliński zainwestował w grecką nieruchomość tuż przed wybuchem pandemii COVID-19. Gdy wielu z nas walczyło z nudą podczas lockdownu, wokalista zespołu Wilki zajmował się uprawą oliwek. Obecnie muzyk wynajmuje swój grecki dom.

Anja Rubik jest szczęśliwą posiadaczką domu na Majorce. Modelka była również właścicielką mieszkania na Manhattanie, które wyceniono na 16 milionów złotych. "Uwielbiam Majorkę i jej klimat. To, że ciągle świeci tam słońce" - wspominała w jednym z wywiadów Anja Rubik.

Beata Kozidrak, podobnie jak Marina i Wojtek Szczęsny, zakochała się w hiszpańskiej Marbelli. Tam znajduje się jej 500-metrowa willa tuż nad Morzem Śródziemnym.

Edyta Górniak, która obecnie mieszka na Podhalu, była przed laty prawdziwą globtroterką. W Portugalii nabyła luksusowy apartament, który jednak postanowiła sprzedać w 2020 roku. "Za dużo tam wspomnień, więc ja ten apartament po prostu muszę sprzedać" - mówiła w "Dzień dobry TVN".

Agata Młynarska kilka lat temu również zdecydowała się na zakup domu w Hiszpanii. Wraz z ukochanym odwiedza swoją zagraniczną posiadłość, kiedy tylko ma na to czas.

Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd© Instagram
Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd© Instagram
Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd© Instagram
Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd© Instagram
Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd© Instagram
Zagraniczne posiadłości gwiazd
Zagraniczne posiadłości gwiazd© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także