Te polskie gwiazdy związały się ze sporo młodszymi partnerami. Rekordzistka jest o 20 lat starsza od ukochanego

Małgorzata Kożuchowska Urszula Magdalena Cielecka
Małgorzata Kożuchowska Urszula Magdalena Cielecka
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

20.12.2023 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stereotypy dotyczące różnicy wieku w związku na szczęście z roku na rok się zacierają. Przykładem na to, że o wiele młodszy partner to nic złego, są polskie gwiazdy i ich ukochani mężczyźni.

Różnica wieku w związku nadal budzi spore zainteresowanie. Na szczęście coraz rzadziej jest obiektem oburzenia i kpin. Miłość wszak nie zna metryki i za nic ma często krzywdzące stereotypy. Wiele polskich gwiazd zdecydowało się na związku z o wiele młodszymi mężczyznami i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Polskie gwiazdy, które mają o wiele młodszych partnerów

Magdalena Cielecka jest w szczęśliwym związku z Bartoszem Gelnerem, który jest od niej 16 lat młodszy.

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem — opowiadała w rozmowie ze "Zwierciadłem".

O 15 lat młodszy od Moniki Olejnik jest jej partner Tomasz Ziółkowski. Jak przyznała kiedyś sama dziennikarka, są razem dłużej "niż istnieją media społecznościowe".

Magdalena Boczarska jest szczęśliwa u boku Mateusza Banasiuka, młodszego od ukochanej o 10 lat. Aktorka przyznała, że spotyka się z nieprzychylnymi uwagami osób uprzedzonych do jej związku z młodszym mężczyzną.

Ja właśnie na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i, pomimo tego, że właściwie jesteśmy już 10 lat prawie razem, ciągle się z tym spotykam — opowiadała w rozmowie z "Vivą!".

Urszula ma o 20 lat młodszego partnera. Czy różnica wieku ma wpływ na związek?

Urszula ułożyła sobie życie z Tomaszem Kujawskim. W rozmowie z "Vivą!" piosenkarka wyznała, że nie zwracała uwagi na fakt, że jest starsza od mężczyzny o dwie dekady. Kiedy pojawia się miłość, metryka przestaje mieć znaczenie.

Nikt z nas nie myślał wtedy ani o wyglądzie, ani o metryce. Ważne było serducho, które wyczuwałam w tym facecie i koniec. Ważna była miłość i bycie z człowiekiem, który rozumie takie rzeczy — oceniła.

Wynoszącej 5 lat różnicy wieku nie odczuwają także Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula. Aktorka żartowała, że o tym, że jest starsza od męża, przypomina sobie tylko, dmuchając świeczki na urodzinowym torcie lub czytając kolorową prasę.

Małgorzata Kożuchowska jest starsza od swojego męża Bartłomieja Wróblewskiego o 9 lat. Co ciekawe, ukochany aktorki zdradził, że od zawsze był fanem "Kilera", którego gwiazdą była jego wybranka.

Jak widać, różnica wieku nie jest problemem dla osób, które szczerze się kochają.

  • pokolenie ikea - premiera filmu
Gelner Bartosz, Cielecka Magdalena Magda 2023-03-01
KAPiF.pl
  • Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego
n/z: Olejnik Monika  Ziolkowski Tomasz / Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego - 2023-11-30 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
  • Rozyczka 2 - premiera
n/z: Banasiuk Mateusz  Boczarska Magda Magdalena / Rozyczka 2 - premiera - 2023-10-19 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
  • Małgorzata Kożuchowska z mężem
  • otwarcie restauracji eko The One
Urszula, Tomasz Kujawski    2016-09-29
wokalistka
[1/5] pokolenie ikea - premiera filmu Gelner Bartosz, Cielecka Magdalena Magda 2023-03-01 KAPiF.plŹródło zdjęć: © KAPiF | (c) by KAPiF
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także