"The Voice of Poland 14". Stacja zaskakuje zmianami, fani już nie mogą się doczekać

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska
Źródło zdjęć: © AKPA

04.10.2023 15:45

W 14. edycji "The Voice of Poland" będą panowały nowe zasady. Co się zmieni?

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych TVP. Na antenie stacji pojawia się cyklicznie od 2011 roku. Do show zgłaszają się osoby, które mają talent wokalny. Następnie jury dobiera sobie drużyny. Teraz zakończyły się "Przesłuchania w ciemno" i wielkimi krokami zbliża się zacięta rywalizacja między kandydatami. W tej edycji będzie wyglądała inaczej niż dotychczas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

14. edycja "The Voice of Poland"

W składzie trenerów tej edycji jest Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron. To oni wybrali 60 wokalistów, których podzielono na 4 drużyny po 15 osób. Już w samych Bitwach odpadnie sporo uczestników. Wszystko przez to, że stacja zmieniła zasady Bitew. Do tej pory w Bitwie stawało na scenie dwóch kandydatów, a trener wybierał jednego z nich. Ta osoba przechodziła do kolejnego etapu. Teraz się to zmieni.

Zmiany w "The Voice of Poland 14"

Trenerzy będą dzielić swoje drużyny na pięć trzyosobowych grup. Każda z nich będzie musiała przygotować jedną piosenkę. Na etapie prób jedna z trzech osób odpadnie, a na scenie pojawią się tylko dwie pozostałe.  

Pięciu uczestników, którzy zostaną wybrani na etapie Bitew, weźmie udział w Nokautach. Tym sposobem trenerzy wyłonią czwórkę osób z każdej drużyny, którą zobaczymy w odcinkach na żywo. 

Jak na te zmiany zareagowali fani? Pod instagramowym postem na oficjalnym profilu programu pojawiły się komentarze internautów, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków.

Już nie mogę się doczekać - czytamy.

Będziecie oglądać?

  • Spotkanie z trenerami 14. edycji "The Voice of Poland", The Voice of Poland, trenerzy, Baron, Tomson
  • Spotkanie z trenerami 14. edycji "The Voice of Poland", The Voice of Poland, trenerzy, Baron, Lanberry, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson
  • Spotkanie z trenerami 14. edycji "The Voice of Poland", The Voice of Poland, trenerzy, kobieta, usta różowe, Justyna Steczkowska
  • scena z: The Voice of Poland, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
Prezentacja ramówki TVP, ramówka TVP, TVP, The Voice of Poland
[1/4] Spotkanie z trenerami 14. edycji "The Voice of Poland", The Voice of Poland, trenerzy, Baron, TomsonŹródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także