"The Voice Senior 5": Regina wygrała 50 tys. zł! Tylko nam powiedziała, co sobie kupi

"The Voice Senior 5": Regina wygrała 50 tys. zł! Tylko nam powiedziała, co sobie kupi

18.02.2024 07:17, aktualizacja: 18.02.2024 10:49

Wyczekiwany finał piątej edycji programu "The Voice Senior" przeszedł do historii, pozostawiając w naszej pamięci emocje i niesamowite występy. Zwyciężyła pani Regina – podopieczna Haliny Frąckowiak. Zapytaliśmy ją, na co przeznaczy nagrodę pieniężną.

Nadszedł wyczekiwany moment - finał 5. edycji "The Voice Senior". W programie, którego trenerami byli Alicja Węgorzewska, Maryla Rodowicz, Halina FrąckowiakTomasz Szczepanik, widzowie z całego kraju oglądali z zapartym tchem występy utalentowanych seniorów. W ostatniej rundzie zmierzyli się ze sobą Regina Rosłaniec, Tadeusz Talarek, Roman Wojciechowski i Piotr Salata.

Kto wygrał 5. edycję "The Voice Senior"?

Tytuł najlepszego uczestnika "The Voice Senior" przypadł pani Reginie Rosłaniec z drużyny Haliny Frąckowiak. To ona sięgnęła po pamiątkową statuetkę, bukiet kwiatów oraz atrakcyjną nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł. Regina Rosłaniec zaimponowała jurorom i widzom swoim niezwykłym talentem.

Reporterka Jastrząb Post Agnieszka Okrasa miała okazję porozmawiać z panią Reginą i zadać jej kilka pytań. Jak zwyciężczyni zareagowała na swój sukces?

Nie mogę w to jeszcze uwierzyć, ale jest cudnie. Na początku byłam trochę zdenerwowana i płaczliw. W tej chwili już się bardzo, bardzo cieszę! powiedziała rozmówczyni naszego portalu.

Jesteście ciekawi, na co pani Regina przeznaczy swoją nagrodę pieniężną? Okazuje się, ze ma już plany...

Słyszałam, jaka jest nagroda, ale nie myślałam o tym, na co ją przeznaczę. Zawsze są jakieś tam luki, gdzie można coś "zatkać". Wszyscy je mamy, prawda? Nie oszukujmy się… Ale, myślę że może kupię sobie… rower. Chociaż już mam rower, stary, ale jakoś może będzie jeździł. Nie wiem, słuchajcie, nie wiem, nie myślałam o tym, naprawdę - zdradziła.

Regina z "The Voice Senior" w serbskim programie

Okazuje się, że to nie był pierwszy udział pani Reginy w programie talent show. Mało kto wie, że zwyciężczyni "The Voice Senior" występowała również w serbskim talent show. Jak wspomina ten czas?

Tak, byłam druga. Tam nie głosowała publiczność, tam głosowało jury. To było dla mnie bardzo wielkie osiągnięcie. Potem byłam jeszcze w innym "talencie", kiedy z młodymi 18-latkami doszłam do finału. A miałam wtedy już 54. lata. Także słuchajcie, nie było tak źle ze mną. Ale no byłam druga, zawsze byłam druga. Pierwszy raz w życiu jestem pierwsza! - mówiła podekscytowana.

Regina Rosłaniec jest już nie tylko zwyciężczynią "The Voice Senior", ale także inspiracją dla wielu osób. Jej historia pokazuje, że marzenia mogą się spełnić, niezależnie od wieku. Gratulujemy jej serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Kończąc emocjonujący sezon "The Voice Senior", już za tydzień na antenie telewizyjnej Dwójki wraca "The Voice Kids" w siódmej odsłonie. Czy kolejny sezon dostarczy nam równie wiele niezapomnianych chwil? Przekonajmy się już wkrótce!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także