To dlatego Rafał Brzozowski nie poprowadzi "Pytania na śniadanie" ani żadnej innej śniadaniówki. Zaskakujące wyznanie prezentera!

21.12.2023 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Brzozowski jako prezenter czuje się coraz bardziej swobodnie, można by rzec, że jak ryba w wodzie. Czy nie zechciałby sprawdzić się w nowym formacie, czymś na żywo? Może "Pytanie na śniadanie" okazałoby się strzałem w dziesiątkę?

Rafał Brzozowski jest nie tylko wokalistą. Sprawdził się także w roli prowadzącego. W telewizji pojawił się jako prezenter w "Kole Fortuny", "Jaka to melodia" i "The Voice - senior".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To dlatego Rafał Brzozowski nie poprowadzi "Pytanie na śniadanie" ani żadnej innej śniadaniówki

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała wokalistę i prezentera, czy nie myśli o poprowadzeniu kolejnego formatu, szczególnie jeśli miałby być to program na żywo, czyli na przykład "śniadaniówka".

Absolutnie nie, bo ja nie cierpię rano wstawać. Nawet u siebie, jak muszę nagrać jakieś odcinki, to szczerze nie jest to dobre dla mnie i dla widza, lepiej mi się prowadzi po południu i rzeczywiście jestem przyzwyczajony do nocnego trybu życia.

Okazuje się, że Rafał Brzozowski jest zdecydowanie typem "sowy" i mógłby nagrywać odcinki w nocy, ale nie o świcie. Czy to jego ostateczna odpowiedź, czy może jeszcze gwiazdor zmieni zdanie? Może istnieje coś, co by go przekonało?

Fani Rafała Brzozowskiego nie zobaczą go w "Pytaniu na śniadanie"

Niestety, raczej nie mamy co liczyć na to, że wokalista zmieni zdanie. Okazuje się, że poranne wstawanie dla Rafała Brzozowskiego to coś nie do przeskoczenia.

Więc nie - "Pytanie na śniadanie" tylko dlatego, że trzeba rano wstawać, to dziękuję.

Pozostaje nam w takim razie podziwiać jedynie popołudniowe popisy Brzozowskiego w roli prezentera.

Co wy na to?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także