To dlatego występ Dody nie pojawił się w TVP. Stacja wydała oświadczenie

To dlatego występ Dody nie pojawił się w TVP. Stacja wydała oświadczenie

Doda
Doda
Źródło zdjęć: © Instagram
03.10.2023 20:20

Wielu widzów zastanawiało się, dlaczego Telewizja Polska nie pokazała jednego z występów Dody podczas "Roztańczonego PGE Narodowego". Stacja postanowiła wyjaśnić sytuację.

Doda znana jest z energetycznych, drobiazgowo przygotowanych koncertów, za które pokochali ją fani. Swój talent miała okazję pokazać podczas imprezy "Roztańczony PGE Narodowy". Niestety, wielu widzów nie kryło zawodu, kiedy na ekranach nie pojawiła się w duecie ze Smolastym. Telewizja Polska, która transmitowała wydarzenie, postanowiła wyjaśnić, dlaczego tak się stało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Telewizja Polska o występie Dody na PGE Narodowym. Dlaczego nie pokazano występu ze Smolastym?

Doda i Smolasty wykonali na "Roztańczonym PGE Narodowym" swój wspólny hit "Nim zajdzie słońce", ale mogła go obejrzeć jedynie publiczność zgromadzona na koncercie. Widzowie nie kryli swojego zawodu. Telewizja Polska opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym wytłumaczyła, że emitowała jedynie te materiały, które otrzymała.

Telewizja Polska o koncercie Dody na PGE Narodowym. Nie mogła pokazać jej występu ze Smolastym?

Telewizja Polska poinformowała, że widzowie oglądający transmisję nie zawsze zobaczą wszystkie występy, które może śledzić publiczność "na żywo".

Telewizja Polska nie była organizatorem koncertów na PGE Narodowym. Niektóre występy nie były rejestrowane, w związku z tym udostępnione zostały tylko i wyłącznie publiczności na PGE Narodowym, a nie widzom TVP3 i TVP2 - czytamy.

Internauci w mediach społecznościowych informowali z kolei, że to Smolasty miał nie chcieć, aby jego występ pojawił się w Telewizji Polskiej.

  • polsat superhit festiwal 2023
Rabczewska Dorota Doda 2023-05-26
KAPiF.pl
  • polsat superhit festiwal 2023
Rabczewska Dorota Doda 2023-05-26
KAPiF.pl
  • polsat superhit festiwal 2023
Rabczewska Dorota Doda 2023-05-26
KAPiF.pl
  • jesienna ramowka telewizji polsat i polsat box go
Rabczewska Dorota Doda 2023-08-03
KAPiF.pl
[1/4] polsat superhit festiwal 2023 Rabczewska Dorota Doda 2023-05-26 KAPiF.plŹródło zdjęć: © Licencjodawca | (c) by KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także