To naprawdę myśli Ilona Łepkowska o polskich produkcjach. Padły zdumiewające słowa

To naprawdę myśli Ilona Łepkowska o polskich produkcjach. Padły zdumiewające słowa

Ilona Łepkowska
Ilona Łepkowska
Źródło zdjęć: © AKPA
07.09.2023 14:45

Ilona Łepkowska nazywana jest "królową polskich seriali". Czy twórczyni wielu popularnych produkcji sama jest fanką seriali? Odpowiedź może zaskoczyć.

Ilona Łepkowska ma na swoim koncie wiele scenariuszy do popularnych seriali, ale nie tylko. Wymyśliła takie hity jak Radio Romans, Na dobre i na złe, M jak miłość, czy Barwy szczęścia. Pisała też scenariusze filmowe, jak na przykład "Och, Karol" czy "Kogel-Mogel". Nawet sama pojawiła się na dużym ekranie w filmie Krzysztofa Zanussiego Barwy ochronne, gdzie zagrała barwną postać energicznej studentki.

To Ilona Łepkowska sądzi o polskich serialach

W rozmowie z Faktem Ilona Łepkowska wyjawiła czy sama lubi oglądać seriale. Okazuje się, że wcale nie lubi śledzić losów bohaterów telenowel, a polskie seriale, przynajmniej te ostatnio produkowane, wcale jej nie zachwycają.

Najbardziej lubię oglądać seriale krótkie, tak po osiem-dziesięć odcinków, góra 15. Najbardziej te sensacyjne i obyczajowe. Ostatnio jednak z polskich seriali nic mnie jakoś tak bardzo mocno nie zachwyciło - przyznała rozbrajająco Łepkowska, dodając, że jest za to fanką platform streamingowych!

Ilona dodała także, że owszem, włącza telewizor, ale tylko po to, by oglądać telewizję śniadaniową oraz programy kulinarne. Seriale za bardzo jej nie kręcą.

Ilona Łepkowska
Ilona Łepkowska© Licencjodawca | AKPA
Ilona Łepkowska
Ilona Łepkowska© Licencjodawca | AKPA
Ilona Łepkowska
Ilona Łepkowska© AKPA
Ilona Łepkowska
Ilona Łepkowska© Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także