To nie będą radosne Święta dla Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Googlebox" przeżywa dotkliwą stratę. "Pusty wigilijny stół"

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska
Źródło zdjęć: © Instagram

22.12.2023 17:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kotońska wraz z rodziną jest w żałobie. Podczas Świąt smutek daje się nam we znaki jeszcze bardziej niż zwykle. W domu Agnieszki brakować będzie jednej ważniej osoby. To pierwszy rok bez niej.

W marcu rodzina Kotońskich poinformowała swoich fanów, że mama Artura nie żyje. Choć minęło kilka miesięcy, rodzina nie zapomniała o ukochanej mamie i babci. Agnieszka Kotońska pokazała, że wciąż tęskni za teściową.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Googlebox". Agnieszka Kotońska uwielbiała swoją teściową

Często relacja między teściową i synową nie należy do najlepszych. W tym przypadku była to miłość niemal od pierwszego spotkania.

Pamiętam swój pierwszy dzień u Artura w domu ,przyszłam usiadłam w pokoju (dziewczynka z loczkami na głowie )rozejrzałam się po domu i nagle w drzwiach pojawiła się Ona; serce biło mi tak bardzo ze strachu, a Ona ciepłym miłym, radosnym głosem pełnym miłości, powiedziała dzień dobry i szczerze się uśmiechnęła. Cieszę się, że widzę ten uśmiech do dziś, i choć lata mijają, czas biegnie, Ona zawsze uśmiechnięta zaraża tym uśmiechem, ciepłym sercem. Kiedyś Pani, dziś Mama, z szacunku, z miłości, z podziękowaniem za syna, bo gdyby nie Ty Mamo nie było by Nas @arturkotonski. Teściowa. Szczerze, mam najlepsza teściowa na świecie, nie rozkazuje, nie układa nam życia, nie daje złotych rad na życie. Wręcz doradza, pomoże, przytuli, kocha. Kilkanaście lat temu byliśmy sobie obcy, dziś jesteśmy od kilkunastu lat RODZINĄ - napisała Agnieszka Kotońska na Instagramie.

Taka teściowa to prawdziwy skarb!

"Googlebox". Agnieszka Kotońska wspomina teściową

Nadchodzą Święta i tym mocniej odczuwa się brak tych, których zabraknie przy stole. Także Agnieszka Kotońska przekazała, że bardzo brakuje jej mamy męża.

Święta bez ciebie są puste, mamo. Pusty wigilijny stół, tęsknota w sercu. Zapalam świeczkę dla wszystkich, których zabrano nam w tym roku - napisała.

Z pewnością żałoba może przesłonić szczęście, nawet w tak radosne zwykle dni.

  • Agnieszka Kotońska
  • Artur Kotoński z mamą
[1/2] Agnieszka Kotońska Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także