"To ona zrobiła nas w konia". Klaudia El Dursi reaguje na powrót Natalii Janoszek

01.12.2023 17:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Janoszek wraca do show-biznesu. Jak zareagowała na to Klaudia El Dursi? Wypowiedziała się dla Jastrząb Post.

Już niebawem w Playerze, a później na TVN7 pojawi się program, w którym będzie można oglądać influencerki, w tym... Natalię Janoszek. Show "Królowa przetrwania" w związku z udziałem Janoszek już teraz budzi skrajne emocje.

Część internautów uważa, że nie powinno się angażować osoby, która w sztuczny sposób wykreowała lwią część swoich osiągnięć. Przypomnijmy, że całkiem niedawno przyłapał ją na tym dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Klaudia El Dursi o powrocie Natalii Janoszek

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska na temat wielkiego powrotu Janoszek proozmawiała z inną gwiazdą TVN 7, Klaudią El Dursi. Jak zareagowała na tak nieoczekiwany obrót spraw?

To jest fascynujące, bo jak dostałam listę osób, które tam będą, to zapytałam tylko w sumie "jaka Janoszek, ta Janoszek?". Więc byłam bardzo zdziwiona, myślę, że jest to bardzo ciekawy ruch, który na pewno wzbudzi zainteresowanie i oglądalność. Po tym wszystkim, co się wydarzyło, kto by nie chciał tego zobaczyć...? Bardzo odważny i kontrowersyjny ruch, bo jednak to ona zrobiła nas wszystkich w konia, a teraz została wyciągnięta do niej ręka. Sama jestem ciekawa, co z tego wyjdzie – zastanawia się El Dursi.

Czy myśli, że jest to dobra droga, żeby dalej pozycjonować Natalię jako gwiazdę i czy stanowi ona dobry wzór dla młodych dziewczyn i kobiet ?

Myślę, że do programu są zapraszane osoby, które wzbudzają i wywołują w nas jakieś emocje oraz których jesteśmy trochę ciekawi. Ona spełnia oba kryteria. Wywołuje w nas olbrzymie emocje, niezależnie od tego, czy one są dobre, czy złe. Jeżeli oglądalność ma się zgadzać, jeżeli to, czy ten program będzie ciekawy, ma się zgadzać, to czemu nie – odpowiedziała.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także