Tomasz Karolak przywdzieje damskie fatałaszki w "Drag me out". To nie pierwszy raz, gdy zostanie drag queen

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak
Źródło zdjęć: © Instagram

02.02.2024 17:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Karolak jest pierwszym śmiałkiem, którego zobaczymy w niezwykłym programie "Drag me out". Aktor stanie w szranki z pozostałymi pięcioma uczestnikami i sprawdzi, czy będzie potrafił przeobrazić się w prawdziwą królową sceny. Oceniać będzie go Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Karolak wystąpi w "Drag me out"

Aktor został przedstawiony jako pierwszy z sześciu mężczyzn, którzy wystąpią w programie "Drag me out". W jury zasiądzie między innymi Andrzej Seweryn, który przygodę z wcielaniem się w drag queen przeżył na planie serialu "Królowa".

Dla Tomasza Karolaka to także nie będzie pierwszy raz, kiedy wskoczy w damskie fatałaszki. W "Poradach na zdrady 2" wcielił się w Helenę Trojańską i wystąpił na scenie w klubie drag queens.

Myślę, że my nie rozumiemy kobiet w ogóle. Próbujemy się do nich mentalnie zbliżyć, więc może trzeba zaatakować tę sytuację z innej, zewnętrznej strony: Włóż takie szpilki i zobacz, o co chodzi - powiedział, wyjaśniając, czemu zdecydował się na udział w programie.

Czy Tomasz Karolak zdobędzie diadem królowej w "Drag me out"?

Na czym będzie polegał program? Każdy z uczestników otrzyma mentorkę - profesjonalną drag queen, która przygotuje ich do występu "lip sync battle". Jury oceni każdy element - zarówno makijaż, strój, jak i to, jak uczestnik zachowuje się na scenie.

Tomasz Karolak przyznał, że udział w "Drag me out" to dla niego wyzwanie.

To będzie wyzwanie dla mnie ogromne. To będzie wyzwanie też bycia w kobiecym, bliskim ciału kostiumie, który to uwidacznia wszystkie tak zwane, jak o sobie myślimy, zewnętrzne mankamenty. Bo my przecież rzadko kiedy siebie akceptujemy. (...) Mój udział jest też dla mnie po to, żeby siebie zacząć akceptować, bo jestem osobnikiem, który nie do końca się akceptuje.

Jesteście zaskoczeni?

Tomasz Karolak wcieli się w drag queen
Tomasz Karolak wcieli się w drag queen© KAPIF | Picasa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także