"Top Model". Kolejny konflikt na planie. Tym razem Marta uderzyła w Natalię

Marta Szatańska (TikTok), Natalia Węgrzynowska (Instagram)
Marta Szatańska (TikTok), Natalia Węgrzynowska (Instagram)
Źródło zdjęć: © TikTok, Instagram

28.10.2023 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Top Model". Kolejna drama wśród uczestników nowej serii programu. Marta Szatańska po raz kolejny zirytowała widzów, rzucając nieprzychylne uwagi względem Natalii Węgrzynowskiej. O co poszło tym razem?

W tym roku Top Model ma już swoją dwunastą edycję. Każda odsłona to nowe osoby, które starają się zdobyć sympatię jury, nowe przyjaźnie, ale też nowe konflikty. Tych ostatnich na planie nie brakuje. Inicjatorką najnowszego z nich jest Marta Szatańska, która już wcześniej dała się poznać widzom w podobnej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Szatańska "czarnym charakterem" programu?

Wśród fanów programu Marta Szatańska jest już dobrze kojarzona jako uczestniczka, która lubi wprowadzić zamęt. Jakiś czas temu w nieprzychylny sposób odniosła się do Amelii.

Amelia jest fałszywą i bardzo zawistną osobą. Na każdego gadała i widziała konkurencję - stwierdziła.

Jej mocne wypowiedzi sprawiły, że już teraz może pochwalić się zarówno niemałym gronem fanów, jak i antyfanów. Zróżnicowane opinie na jej temat najlepiej widać w komentarzach, które pod jej postami zostawiają widzowie Top Model.

W jednym ze swoich tiktoków postanowiła w ironiczny sposób na nie odpowiedzieć, wrzucając nagranie jak siedzi w lokach podpisane "Kiedy to ty jesteś czarnym charakterem w Top Model". Reakcje były, jak łatwo się domyślić, różne.

No zapracowałaś sobie na to miano - głosi najczęściej serduszkowany komentarz.

Marta dąsa się na planie, Natalia triumfuje

Partnerką Marty w ostatniej sesji zdjęciowej była Natalia Węgrzynowska, ciesząca się dużym uznaniem wśród jury i fanów programu. Zdania na temat samej sesji są podzielone, pojawiło się jednak sporo głosów, że to Natalia jest jej główną gwiazdą. Te opinie zdają się podzielać także jurorzy, zachwyceni występem modelki.

Nie spodobało się to Szatańskiej, która wprost odniosła się do pochwał pod adresem koleżanki. Uznała, że Węgrzynowska jest faworyzowana przez jury. Szybko wyłapali to oglądający, którzy i tym razem wytknęli jej brak solidarności z partnerką.

Marta chyba nie rozumie, że to jest rywalizacja, ze wszystkim ma jakiś problem.
Jak zwykle ta sama pani z problemem.
Nie rozumiem dlaczego ona taka w ogóle jest, nie rozumiem. Jest rywalizacja. Ale Natalia super!

Jak myślicie, będzie z tego większa drama?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także