"Top Model". Tadeusz Mikołajczak wzruszająco o swojej babci. Rodzice próbowali nawiązać z nim kontakt? [WIDEO]

02.11.2023 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Top Model". Tadeusz Mikołajczak, jeden z uczestników trwającej obecnie edycji programu, opowiedział nam o swojej rodzinie i dziewczynie. Czy rodzice próbowali się z nim kontaktować?

Co sobotę widzowie mogą oglądać nowe odcinki trwającej obecnie, dwunastej już edycji programu Top Model. Fani mają już swoich ulubieńców i prowadzą ożywione dyskusje na temat trwających na planie dram. Porozmawialiśmy z Tadeuszem Mikołajczakiem o tym, jak udział w tegorocznej odsłonie na niego wpłynął.

"Top Model". Udział w programie zmienił życie Tadeusza?

Zapytaliśmy modela o to, czy sporo zmieniło się po tym, gdy zdecydował się na udział w programie. Odpowiedź może być zaskakująca - tak naprawdę nie czuje on, że w jego życiu zaszły duże zmiany.

Dużo się nie zmieniło. Na pewno zdobyłem nowe doświadczenie i cały czas jest to pewna przygoda w której się odnajduję. Poznałem dużo nowych osób, które pomogły mi się rozwinąć w karierze modela i na pewno chce w tym działać i myślę, że to jest największe spełnienie dla każdego, aspirującego modela - powiedział

W jego poczynaniach mocno wspiera go jego dziewczyna, Zosia. Tadeusz nie ukrywa, że jest jej za to wdzięczny.

Moja dziewczyna jest bardzo wspierająca. Od samego początku mi kibicowała i to ona przewidziała ten złoty bilet. Od samego początku jak przyszedłem na casting, byłem bardzo zestresowany, a ona mówiła: "ty dostaniesz złoty bilet, przeczuwam to". I proszę bardzo - oznajmił wzruszony.

Jak wyglądała jego przeszłość?

Nie miał łatwego życia. Jego wychowaniem zajęła się 90-letnia obecnie babcia, która jest w coraz gorszym stanie. Jego kontakt z rodzicami od dawna pozostaje zatarty.

Każdy z nas dużo przeszedł. Ale mi na pewno dodało to pewności siebie, determinację do działania i odnajdywanie się w tym wszystkim we własnym ja. Żeby robić to, co się lubi i to, co się kocha - stwierdził.

Jak twierdzi, dzieciństwo bez rodziców sprawiło, że jest silniejszy:

Na pewno mnie umocniło. To nie jest coś, co mnie osłabiło. Wyciągnąłem z tego wiele lekcji i przemyśleń, które mogę teraz wdrożyć w swoje życie i to mnie umacnia. Moja babcia jest osobą, która miała największy wkład w moje momenty dorastania i za to jej bardzo dziękuję. Jest ze mnie bardzo dumna.

Czy rodzicie próbowali nawiązać z nim kontakt po tym, gdy pojawił się w programie? Na to pytanie udzielił nam enigmatycznej odpowiedzi.

I tak, i nie. To zostawiam w swojej strefie, ale na pewno gdzieś mnie zobaczyli. I na pewno są dumni - zasugerował.

Oglądacie nową edycję Top Model?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także