"TTBZ 19": uczestnik znalazł się w ogniu krytyki. Rzeczywiście było źle? Jest wideo

"TTBZ 19": uczestnik znalazł się w ogniu krytyki (fot. Instagram)
"TTBZ 19": uczestnik znalazł się w ogniu krytyki (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

08.09.2023 21:20

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19. Jeden z uczestników jest mocno krytykowany za swoje wykonanie. O kogo dokładnie chodzi...?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od lat przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Aktualnie Polsat emituje już 19. edycję. Biorą w niej udział następujący uczestnicy: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Pola Gonciarz, Magdalena Kumorek, Marcin JanuszkiewiczJakub Gąsowski. 8 września Polsat wyemitował drugi odcinek show. Części widzów nie spodobał się występ ostatniego z wymienionych zawodników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19. Jakub Gąsowski krytykowany przez telewidzów

Kuba wcielił się w postać Eda Sheerana i wykonał jego przebój pt. Eyes closed. O ile fani docenili charakteryzację mężczyzny, to gorzej było z oceną wokalu.

Próbowałeś, ale nie wszystko poszło jak trzeba... Następnym razem będzie lepiej. Powodzenia.
Oj... Coś nie wyszło... Początek okropny, potem troszkę lepiej... Ale czegoś zabrakło.
Słaby występ.
No nie, dzisiaj nie jest jego dzień.
Zbyt nieczysto ci dziś ten występ wyszedł – pisali w mediach społecznościowych.

Wykonu Jakuba odsłuchacie poniżej. Rzeczywiście było tak źle?

Piotr Gąsowski broni syna

Przypomnijmy, że Kuba był przez niektórych krytykowany za angaż do talent show. Powód? Wcześniej zwolniono z niego jego ojca – Piotra Gąsowskiego. Były prezenter stanął w obronie syna.

Kiedy dostał drugą propozycję wzięcia udziału w programie, osobiście go namawiałem, aby ją przyjął. Żeby szedł za swoimi marzeniami. Nie chciałem , żeby moje decyzje ograniczały jego decyzje. Byłoby to niesprawiedliwe, gdyż Kuba musi iść swoją drogą! Jeśli chodzi o mój stosunek do programu, to nadal jest bardzo serdeczny, podobnie jak nadal… ambiwalentny jest mój stosunek do niektórych zmian, które w nim zaszły, lecz to jest chyba oczywiste i naturalne. Z całego serca, życzę wszystkim uczestnikom i pracującym przy "Twarzy", wielu twórczych i osobistych radości i wzrostu słupków oglądalności – napisał w oświadczeniu.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także