"TTBZ". Basia Kurdej-Szatan ekstremalnie podzieliła widzów. Wysyp komentarzy

"TTBZ". Basia Kurdej-Szatan ekstremalnie podzieliła widzów. Wysyp komentarzy

Występ Basi Kurdej-Szatan sprowokował rozbieżne głosy
Występ Basi Kurdej-Szatan sprowokował rozbieżne głosy
Źródło zdjęć: © Zrzut ekranu z Polsatu i AKPA
04.05.2024 10:18, aktualizacja: 04.05.2024 16:14

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Za nami ósmy odcinek specjalnej edycji programu. To Basia Kurdej-Szatan wzbudziła największe emocje! Komentarze są skrajne: od "ochów i achów" po mocną krytykę.

Polsat emituje aktualnie kolejne odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". 3 maja gwiazdy zmierzyły się ze sobą już po raz ósmy. Najlepszy okazał się Filip Lato, jednak to nie jego występ wzbudził największe kontrowersje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Basia Kurdej-Szatan w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Basia Kurdej-Szatan wylosowała Justina Timberlaka i piosenkę "My love". Jeśli chodzi o jurorów, to najbardziej zachwalał ją Robert Janowski. Piał z zachwytu: "Majstersztyk. Ja bym się za przeproszeniem skichał. Dalibyście mi 3 miesiące i nie wytańczyłbym tych 30 sekund. Podziwiam cię, bo widziałem tam tyle szczegółów do zapamiętania. Troszeczkę barwowo nie było Timbarlaka, ale kompletnie nie ma dla mnie większego znaczenia"

Występ Basi Kurdej-Szatan skrajnie podzielił widzów. Oto co pisali

Skrajnie różne były za to głosy internautów – widzów "TTBZ". Ci podzielili się na dwa obozy: zwolenników i krytyków występu. Przedstawiciele pierwszej grupy pisali: "Niebywały numer", "Byłam zachwycona na żywo i teraz w tv jeszcze bardziej widzę, jaki to był sztos. Brawo Basia!" "Świetne to było", "Bardzo dobrze to wyszło".

Wiele było również głosów ze strony malkontentów. Oto one: "Jedynie ona zaniża bardzo wysoki poziom tej edycji", "Tak jak zazwyczaj, mało było w tym Justina", "Mnie nie porwał ten występ", "Jaki kraj, taki Timberlake", "Starała się, ale czegoś w tym zabrakło".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także