Katarzyna Skrzynecka zachwyciła w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednak to nie ona wygrała

Katarzyna Skrzynecka zachwyciła w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednak to nie ona wygrała

Katarzyna Skrzynecka zachwyciła w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Katarzyna Skrzynecka zachwyciła w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Źródło zdjęć: © Instagram
15.03.2024 22:05, aktualizacja: 16.03.2024 08:28

Za nami drugi odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Serca jurorów podbił występ Katarzyny Skrzyneckiej, jednak to nie ona cieszyła się po ogłoszeniu wyników. Kto wygrał w dzisiejszym odcinku?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wróciło na antenę Polsatu. W jubileuszowej serii biorą udział: Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Mateusz Ziółko, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Stefano Terrazzino. W jury zasiada Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Piotr Gąsowski, który zajął miejsce Pawła Domagały.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

2. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Występy uczestników

Pierwszy występ należał do Marysi Tyszkiewicz, która w trakcie prób musiała najpierw uwolnić głowę, by w końcu rozluźnić ciało. Utwór Dua Lipy z piosenką "Houdini" był doskonały, co nie umknęło uwadze Małgorzaty Walewskiej. 

"Marynia, ale odwaliłaś robotę! Jestem pod wrażeniem, że mimo że cały czas nie odpuszczałaś kroku tancerzom, to śpiewałaś czysto. Wszystko było pięknie oparte. Naprawdę przez chwilę miałam wątpliwości, czy ty aby na pewno sama śpiewasz. No po prostu super!

Drugi był Stefano Terrazzino w roli F.R. David w utworze "Words" podbił serca jurorów.

Ty nawet byłeś lepszy od niego, bo on jak występuje, to jego ciało nic nie mówi. On po prostu wygląda jak słup w oryginale. A Ty coś dodałeś, czyli byłeś lepszy niż F.R. David. I love you, Stefano. Jesteś do zjedzenia - ocenił Robert Janowski.

Filip Lato musiał wejść w żeńską rolę, co było dla niego nie lada wyzwaniem. Wykonał utwór Sylwii Grzeszczak "Sen o przyszłości". 

Filip, jestem pod wielkim wrażeniem twojego niebywałego skupienia i konsekwencji jak najbardziej poważnym trzymaniu roli podczas kiedy była to wyjątkowo rozrywkowa sytuacja. Bez zarzutu wokalnie, choć z Sylwią Grzeszczak to w ogóle nie miało nic wspólnego. - zauważyła Małgorzata Walewska.

Katarzyna Skrzynecka w utworze "Na pierwszy znak" poruszyła publiczność i jurorów. 

Lubię być zaczarowany. Tak mnie zmieniłaś, tak mnie zaczarowałaś, tak mi serduszko zmiękło. Kaśka, skąd ty się urwałaś? Cudownie - podsumował Robert Janowski.

Mateusz Ziółko wystąpił jako Sam Smith z utworem "I’m not the only one", pozbywając się swojej naturalnej chrypki i rockowej natury. 

Twoja dbałość o szczegóły i każdy dźwięk, to jak wypieściłeś tę jego barwę, przechodzenie przez falset na górę, to wszystko się zgodziło idealnie. Jestem zachwycona - powiedziała Małgorzata. 

Kacper Kuszewski wcielił się w Marylę Rodowicz i wykonał piosenkę "Szparka sekretarka", a jego występ spotkał się z zachwytem jurorów.

Aleksandra Szwed wylosowała utwór Cesarii Evory. 

Wyszłaś jak Evoria, z charyzmą jak Evoria, z ruchem jak Evoria. Byłaś kochaną starszą panią, niedoskonale śpiewającą (specjalnie niedoskonale śpiewającą), która śpiewa pięknie, ale nie przez wielkie Ś. To jest skupione, to jest mądre, to jest inteligentne, to jest wzruszające. I za to ci serdecznie dziękuję - podsumował Gąsowski. 

Z kolei Basia Kurdej-Szatan zaprosiła na scenę przyjaciela, spontanicznego, szalonego Nicka Sincklera. Stworzyli razem duet: Shakira i Wyclef Jean i zaśpiewali "Hips don’t lie".

Wspaniały występ na miarę programu rozrywkowego Twoja Twarz!!!! Brzmi Znajomo!!! Za-wo-do-wa robota! To było na takim luzie, bez spinki. Weszliście spontanicznie, radośnie. Wspa-nia-le!!! - wykrzyczał uradowany Janowski.

2. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wygrał? 

Odcinek wygrała Aleksandra Szwed jako Cesaria Evora. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Dom w Łodzi, która daje dom chorym i porzuconym dzieciom. Ola współpracuje z fundacją od 8 lat, czyli od czasu, kiedy wygrała swoją edycję "TTBZ".

Tabela wyników po 2. odcinku prezentowała się następująco.

1. Aleksandra Szwed

2. Katarzyna Skrzynecka

3. Mateusz Ziółko

4. Maria Tyszkiewicz

5. Barbara Kurdej-Szatan

6. Kacper Kuszewski

7. Filip Lato

8. Stefano Terrazzino

MACIEJ ZAWADA
MACIEJ ZAWADA© Materiały Prasowe | MACIEJ ZAWADA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także