"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paweł Domagała wyleciał z jury? Polsat komentuje zamieszanie, Liszowska rzuciła dwa słowa

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paweł Domagała wyleciał z jury? Polsat komentuje zamieszanie, Liszowska rzuciła dwa słowa

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Źródło zdjęć: © Instagram.com
28.09.2023 14:23, aktualizacja: 28.09.2023 18:06

W najnowszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zobaczymy Pawła Domagały. Aktor i muzyk milczy. Czyżby on też pożegnał się z pracą w show? Mamy komentarz Polsatu i Joanny Liszowskiej, która ma go zastąpić.

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który od kilku lat pojawia się na ekranach telewizorów, niedawno zaszły spore zmiany. Z pracą pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, która zasiadała za stołem jurorów. Aktorka i piosenkarka nie spodziewała się takiego obrotu spraw i została zaskoczona decyzją stacji. Lojalny wobec niej Piotr Gąsowski również zrezygnował wtedy z pracy. Do jurorów dołączył Paweł Domagała, prowadzenie show objął Maciej Rock. Teraz okazuje się, że program czeka kolejna zmiana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co z Pawłem Domagałą?

W zwiastunie najbliższego odcinka, który pojawił się w sieci, za stołem jurorskim, poza Małgorzatą Walewską i Robertem Janowskim, pojawiła się Joanna Liszowska. Nie jest to jej pierwsze spotkanie z programem, bowiem wzięła w nim już kiedyś udział. Zajęła ostatecznie trzecie miejsce. Zastąpiła też raz Małgorzatę Walewską w fotelu jurorki. Czy to była próba generalna? Czyżby Paweł Domagała także pożegnał się z pracą i miała go zastąpić właśnie Joanna?

Plotki podsycał fakt, że Paweł Domagała nie poinformował swoich fanów, że nie zobaczą go w nowym odcinku i nie odniósł się w żaden sposób do sytuacji.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest komentarz Polsatu i krótka informacja od Liszowskiej

Zaniepokojeni, skontaktowaliśmy się z agentem Pawła Domagały, ale ten odesłał nas do Polsatu, bez konkretnej informacji na temat programu i udziału Pawła w kolejnych nagraniach.

Polsat z kolei stwierdził, że cała sprawa jest rozdmuchana i nie jest to żadna zmiana, a zastępstwo. Nie otrzymaliśmy jednak potwierdzenia na jak długo. To pytanie pozostało bez odpowiedzi.

Na Instagramie Joanny Liszowskiej pojawiło się zdjęcie z resztą ekipy jurorów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pod zdjęciem możemy przeczytać dość emocjonalny wpis.

Ileż to było emocji!!Ileż wspomnień!Pamiętacie jeszcze jakieś moje wcielenie? Tym razem gościnnie wcielam się w Pawła Domagałę.

Wygląda na to, że zmiana rzeczywiście jest tymczasowa. Nadal nie wiadomo jednak, jak długo potrwa.

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jurorzy
  • Paweł Domagała
[1/2] Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jurorzyŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także