Tylko u nas! Będą NOWE odcinki "Rancza"? Serialowa Lucy przywróciła nadzieję

Tylko u nas! Będą NOWE odcinki "Rancza"? Serialowa Lucy przywróciła nadzieję

17.02.2024 07:19

Czy jest szansa na to, że jeszcze obejrzymy premierowe odcinki serialu "Ranczo"? Oto co powiedziała nam Ilona Ostrowska.

Serial komediowy "Ranczo" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w marcu 2006 roku. Ostatnie premierowe odcinki wyemitowano dekadę później. Akcja produkcji rozgrywała się w fikcyjnej wsi Wilkowyje na Lubelszczyźnie. W rolach głównych obsadzono Ilonę Ostrowską (jako Lucy Wilską), Pawła Królikowskiego (jako Kusego) oraz Cezarego Żaka (w podwójnej roli jako wójta i proboszcza).

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała okazję porozmawiać z Ostrowską i zapytać ją o potencjalny powrót serialu. Czy to w ogóle wchodzi w grę?

Co z powrotem serialu "Ranczo"?

Na start zapytaliśmy Ilonę, czy jej zdaniem w telewizji brakuje seriali formatu "Rancza".

Oczywiście, że brakuje. Jest dużo seriali, trudno je wszystkie śledzić, ale mnie osobiście, jako aktorce, brakuje tego typu serialu, a widowni na pewno też, ponieważ często słyszę, żebyśmy pojawili się znowu – otworzyła się.

Czy jest na to szansa po zmianach, jakie zachodzą w TVP?

Nie mam pojęcia. My już z podchodziliśmy dwa razy do projektu, ale to jeszcze potrzeba chwili, żeby to wszystko się unormowało i uspokoiło oraz usankcjonowało. Może wtedy telewizja dogada się ze wszystkim – Ostrowska dała promyk nadziei.

Czym zajmuje się Ilona Ostrowska z "Rancza"?

Ilona byłaby zainteresowana udziałem w projekcie?

Absolutnie tak. Teraz przygotowuję się z Cezarym Żakiem do spektaklu "Ciemny grylaż" u pani Krystyna Jandy. Jest nas więc grupka aktorów, którzy spotkali się po latach – zdradziła.

Chcielibyście, żeby "Ranczo" powróciło z nowymi odcinkami?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także