TYLKO U NAS! Dominika Gwit wspomina zmarłego Żorę Korylowa z "TZG". "Jest mi ciężko o tym mówić"

Dominika Gwit wspomniała występ w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dominika Gwit wspomniała występ w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

20.05.2024 10:26, aktual.: 20.05.2024 10:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 2017 Dominika Gwit tańczyła na scenie "Tańca z Gwiazdami" i wywalczyła czwarte miejsce. Jak po latach wspomina tamtą przygodę? Nie brakuje smutnych refleksji.

Za nami finał tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami". Siedem lat temu w programie uczestniczyła znana polska aktorka, Dominika Gwit. Razem z Żorą Korolyowem dotarła na czwarte miejsce, ocierając się o podium.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominika Gwit o udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak gwiazda wspomina po latach udział w polsatowskim przeboju? Chociaż z planu ma mnóstwo cennych i ciekawych wspomnień, nie potrafi o nim myśleć bez refleksji na temat śmierci swojego partnera. Żora Korolyov zmarł w 2021 roku, o czym Gwit mówi z nieukrywanym smutkiem.

Pięknie wspominam ten czas, chociaż mnie jest ciężko o tym mówić. Ja tańczyłam z Żorą Korolyowem, którego dzisiaj już nie ma. Myślę o nim bardzo dużo, modlę się za niego. Nie mieliśmy już potem po "Tańcu z Gwiazdami" kontaktu, ale ja do dziś nie mogę się z tym pogodzić, że już go nie ma. Sam program wspominam bardzo miło, aczkolwiek cieszyłam się, że już odpadłam, bo byłam bardzo zmęczona i już mi się nie chciało. Ale zajęłam czwarte miejsce, więc doszłam bardzo daleko i to było bardzo fajne przeżycie - powiedziała.

Komu kibicowała Dominika Gwit?

Rozmowę z Dominiką Gwit przeprowadziliśmy jeszcze przed półfinałem tegorocznej edycji. Komu kibicowała? Jak się okazało, jej faworytka, Anita Sokołowska, zdobyła pierwsze miejsce.

Włączam na Instagramie fragmenty, bo niestety w każdą niedzielę wieczorem gram, jestem na scenie, ale śledzę postępy Jacka Jeschke i Anity Sokołowskiej. Bardzo im kibicuję. Znamy się z Jackiem i Hanią. Hania z Filipem niestety już odpadła, ale za Jacka i Anitę trzymam kciuki. Anita tańczy przepięknie, jest cudowną aktorką, wspaniałą tancerką i mam nadzieję, że będą w finale Nie ukrywam że wysłałam na nich już trzy SMS-y - przekazała.
Dominika Gwit w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dominika Gwit w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także