Tylko u nas! Elżbieta Romanowska o "Nasz nowy dom". Jak zareagowała na spadające wyniki oglądalności? [WIDEO]

28.09.2023 17:09, aktual.: 28.09.2023 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej program "Nasz Nowy Dom". Za nami już pierwsze odcinki nowej serii. Jak Romanowska ocenia swoją pracę? Czy niepokoi ją coraz niższa oglądalność?

"Nasz Nowy Dom" od nowego sezonu ma nową prowadzącą. Po decyzji Edwarda Miszczaka z programem pożegnała się po 10 latach Katarzyna Dowbor. Niestety, oglądalność nie napawa radością - nowa seria z odcinka na odcinek jest podziwiana przez coraz mniejszą widownię. Czy Elżbieta Romanowska odczuwa z tego powodu presję?

Elżbieta Romanowska o tym, jak odnalazła się na planie programu Nasz nowy dom:

To jest naprawdę ekstremalne doświadczenie z każdej strony. Zarówno ekipa, jak i bohaterowie z którymi miałam przyjemność się spotkać są fantastyczni. Ja myślę, że to jest klucz całego tego programu. Ludzie, dla których to robimy. Każda rodzina, każdy członek tej rodziny, którzy się przed nami otwierają, są inni, są fantastyczni. Ja czuję ogromną wdzięczność, że mogę być częścią tego projektu i mogę spotykać na swojej drodze tak dzielnych i niesamowitych ludzi i co za tym idzie - mogę w niewielkim stopniu dołożyć cegiełkę od siebie, wraz z całą ekipą, żeby tym ludziom żyło się lepiej.

Jak widać, nowa prowadząca czuje się fantastycznie na planie i cieszy się z możliwości pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

"Nasz Nowy Dom". Czy Elżbieta Romanowska odczuwa presję wyników oglądalności?

Podczas konferencji kampanii Dotykam=Wygrywam, dotyczącej samobadania piersi i profilaktyce związanej z rakiem piersi, dziennikarka Karolina Motylewska zapytała Elę, jak zareagowała na spadające wyniki oglądalności programu Nasz nowy dom.

Jest tyle ważnych tematów na które trzeba rozmawiać. Na tym powinniśmy się skupić. Skupmy się na miejscu, w którym dziś jesteśmy, na misji, którą tutaj mamy do wykonania, a jeżeli chodzi o wyniki oglądalności, to myślę, że to nie jest pytanie do mnie. Trzeba zadzwonić do włodarzy. Ja jestem zachwycona tym, że tak wielu ludzi jednak skupia się nie na tym, co się wokół tego dzieje, bo jest to nikomu niepotrzebna w tym momencie burza. Skupmy się na rodzinach. Oni naprawdę na to zasługują. To, co każdy sobie myśli - niech myśli. Natomiast dajmy im szanse. Poznajmy ich. I zobaczmy, jak fantastycznymi i wyjątkowymi ludźmi są.

Jesteście fanami programu Nasz nowy dom?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także