TYLKO U NAS! Hakiel i Kaźmierska nie darzą się szacunkiem? Wiemy, jaka jest prawda

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska (fot. KAPiF)
Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

06.02.2024 12:48, aktual.: 06.02.2024 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska nie chcą występować razem w "Tańcu z Gwiazdami"? Sensacyjne wieści obiegły Internet, ale żadna ze stron nie odniosła się do nich. Sprawdziliśmy, ile prawdy jest w tych informacjach.

"Taniec z Gwiazdami" z przytupem powróci do telewizji. Jubileuszowa edycja programu jeszcze nie miała swojej premiery, a już budzi mnóstwo emocji. Wiadomo już, że jedną z par będzie Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska nie chcą ze sobą tańczyć?

Redakcja "Super Expressu" skontaktowała się z jedną z osób pracujących na planie programu. Informator przekazał, że Kaźmierska narzeka na wybór partnera. Podobno nie darzy go sympatią za publiczne pranie brudów po związku z Katarzyną Cichopek.

Ona uważa, że Hakiel jest dla niej... za stary! Chciałaby tańczyć z jakimś przystojnym młodzikiem... Ponoć padły słowa "przechodzony towar". Poza tym nie szanuje go za całą tą dramę z Cichopkami - powiedział informator "SE".

Podobno Hakiel również nie był zadowolony z przydzielonej mu partnerki. Tancerz ma się obawiać, że przez kontuzję, której doznała po wypadku samochodowym, szybko odpadną z programu.

Obawia się przede wszystkim, że ze względu na wiek Dagmary i jej kontuzję nogi szybko odpadnie, a liczył na wielki i triumfalny powrót - dodał informator.

Wiemy, jakie relacje łączą Marcina Hakiela z Dagmarą Kaźmierską

Postanowiliśmy zweryfikować prawdziwość plotek. Jak przekazała nam osoba związana z Polsatem, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Pomiędzy Hakielem a Kaźmierską nie ma konfliktu, chociaż tancerz wyrażał pewne obawy dotyczące celebrytki.

Marcin początkowo się martwił, że Dagmara ma kontuzję nogi i nie będzie gotowa na długie i intensywne treningi. Ale już po pierwszych próbach zmienił zdanie. Z kolei Dagmara w ogóle nie miała problemu z tym, kogo wybrała dla niej produkcja. Uważa, że Marcin jest dojrzały i opiekuńczy i ona dobrze czuje się w jego towarzystwie - usłyszeliśmy.

Skontaktowaliśmy się z Marcinem Hakielem, ale odmówił komentarza.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także