TYLKO U NAS! Przyjaciel Cichopek rozpływa się nad Dowbor. "Potężny cios dla konkurencji"

Katarzyna Cichopek, Katarzyna Dowbor (fot. KAPiF)
Katarzyna Cichopek, Katarzyna Dowbor (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

26.01.2024 17:04, aktual.: 26.01.2024 17:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek jest zmuszona pożegnać się z "Pytaniem na Śniadanie". Na miejsce jej i reszty prezenterów wejdą nowe twarze. Wśród nich znajdzie się m.in. Katarzyna Dowbor. Współpracujący z programem przyjaciel Cichopek zdradził, co sądzi o tym sensacyjnym powrocie.

Takiego zwrotu akcji widzowie Pytania na Śniadanie się z pewnością nie spodziewali. Wszystkie pary prezenterskie, które do tej pory można było oglądać na ekranie, zostały odsunięte od produkcji. Wśród nich znalazł się duet Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Co prawda nie stracili pracy w TVP na dobre, jest to dla nich jednak niemały cios.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor oczami przyjaciela Cichopek

Jedną z osób, które można oglądać w odświeżonej wersji Pytania na Śniadanie, jest Katarzyna Dowbor. Dziennikarka już wcześniej miała okazję pracować dla TVP, największą rozpoznawalność zdobyła jednak dzięki polsatowskiemu Nasz nowy dom. Jej powrót do Telewizji Publicznej wzbudził ogólne poruszenie.

Specjalnie dla nas Jonatan Kilczewski, współpracujący z programem architekt i przyjaciel Katarzyny Cichopek, zdradził, co sądzi o obsadzeniu Dowbor w roli prezenterki. Wprost przyznaje, że uważa to za doskonały wybór.

Piękny transfer, gratuluję TVP i szefowej "Pytania na Śniadanie. To potężny cios dla konkurencji. Katarzyna Dowbor to mistrzyni niemal każdego formatu i świetna inspiracja dla młodych ludzi. Nie zapominajmy, że jest matką jednego z lepszych prezenterów w Polsce, Maćka Dowbora, który doskonale sprawdza się i w telewizji i w internecie, w parze z Joanną Koroniewską. Genów nie oszukasz - przekazał.

Kilczewskiego widzowie mogą kojarzyć z prowadzonego wspólnie z Cichopek programu TVP Operacja aranżacja, po którym otrzymał swój autorski format To jest z Polski w Pytaniu na Śniadanie. Z jego usług chętnie korzystają gwiazdy. Wcześniej pracował także dla TVN-u.

A co wy sądzicie o Katarzynie Dowbor w programie śniadaniowym TVP?

Jonatan Kliczewski zachwycony Katarzyną Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"
Jonatan Kliczewski zachwycony Katarzyną Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także