TYLKO U NAS! To on jest partnerem Dowbor w "PnŚ". Filip Antonowicz o pracy z legendą telewizji

Filip Antonowicz (Instagram), Katarzyna Dowbor (fot. KAPiF)
Filip Antonowicz (Instagram), Katarzyna Dowbor (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

26.01.2024 18:10, aktual.: 26.01.2024 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor oficjalnie nową prezenterką "Pytania na Śniadanie". Na ekranie towarzyszyć jej będzie Filip Antonowicz, który powinien być dobrze znany słuchaczom radia. Jak zapatruje się na pracę z legendą telewizji? Specjalnie dla nas podzielił się pewnymi obserwacjami.

To już pewne. Katarzyna Dowbor stanie się częścią ekipy Pytania na Śniadanie. Po zwolnieniu wszystkich dotychczasowych par prezenterskich, na ich miejsce przyjdą gwiazdy i nowe, mniej znane twarze. Dla popularnej prezenterki oznacza to powrót na stare śmieci, jako że już wcześniej pracowała w TVP. Kto będzie jej towarzyszyć przed kamerami?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor poprowadzi program z Filipem Antonowiczem

Roli ekranowego partnera Katarzyny Dowbor doczekał się Filip Antonowicz, którego kojarzyć mogą przede wszystkim słuchacze radia. Dziennikarz znany jest bowiem z Radia Eska. Już wcześniej współpracował z TVP, a także z MTV. Co ciekawe, kojarzyć go może także publika TVN. Zagrał rapera w serialu Na noże.

Szefowa programu, Kinga Dobrzyńska, jest bardzo pozytywnie nastawiona co do tego duetu. Jak przyznała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami:

Będzie to połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji. Oboje prowadzący są dziennikarzami, ale z innych środowisk. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nic sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracę.

A jak zareagował sam Antonowicz? Postanowiliśmy go o to zapytać.

Filip Antonowicz podekscytowany pracą z Dowbor

Specjalnie dla redakcji Jastrząb Post dziennikarz zdradził, jak zapatruje się na wspólną pracę z legendą telewizji. Nie ukrywa podekscytowania. Na pytanie "jak do tego doszło i jak czuje się w obliczu pracy z Dowbor" odpowiedział:

Na pierwszą część pytania lepiej ode mnie odpowiedziałby Zenon Martyniuk. A praca z Kasią Dowbor to ogromny zaszczyt (ludzie, TO JEST KATARZYNA DOWBOR). W ogóle praca z ludźmi z ogromnym doświadczeniem to piękna lekcja na całe życie, dlatego niezmiernie cieszy mnie fakt, że mogłem dołączyć do teamu "Pytania na Śniadanie", bo cała ekipa (totalnie) to wspaniali i mili ludzie. To mega uczucie czuć się członkiem ekipy, która sobie ufa. Życzę tego wszystkim.

Jako duet Dowbor i Antonowicz zadebiutują już w tę sobotę. Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także