Viki Gabor zaśpiewała na koncercie TVP. Uwagę zwróciła jej wymyślna stylizacja (WIDEO)

Viki Gabor zaśpiewała na koncercie "Lato z Radiem i TVP", a jej występ wzbudził duże poruszenie w sieci. Widzowie ocenili, jak 18-latka wypadła na scenie w Radomiu. Komentarze jak zawsze są dość skrajne...

Viki GaborViki Gabor na koncercie "Lato z Radiem i TVP"
Źródło zdjęć: © TVP2
Sergiusz Królak

Viki Gabor była jedną z muzycznych gwiazd koncertu "Lato z Radiem i TVP" w Radomiu. Przypomniała publiczności swój przebój "Superhero", z którym w 2019 r. zwyciężyła w finale Eurowizji Junior. Podczas sobotniej imprezy wyszła na scenę w sukienko-garniturze, do którego dobrała krawat. Jej udział w koncercie TVP nie pozostał obojętny widzom, czemu dali wyraz w komentarzach.

Kontrowersje po koncercie Viki Gabor. Co takiego się stało?

Viki Gabor zaśpiewała na koncercie TVP. Widzowie ocenili jej występ

Widzowie TVP nie pozostali obojętni na występ Viki Gabor w Radomiu. "Za każdym razem, jak śpiewa na scenie, to nie ma żadnego uśmiechu. Nie widać, że czerpie radości ze swojego zawodu i nawet nie próbuje nawiązać żadnego kontaktu z publicznością. Mam wrażenie, że czuje się zmuszona śpiewaniem", "Trudno ocenić, bo nic nie rozumiem", "Nie lubię, jak ona stęka", "Śpiewa jakby na dwa głosy sama ze sobą", "Jęcząco-bełkocąco-zawodząca", "Odbiega od oryginału", "Pani jest tam za karę?" – krytykują widzowie.

Nieliczni komentujący byli zachwyceni tym, co Viki Gabor zaprezentowała w swoim pierwszym wejściu scenicznym podczas "Lata z Radiem i TVP".

Zgoła inne komentarze pojawiły się pod nagraniem z prób, na którym Viki Gabor śpiewa swój inny utwór, czyli "Getaway". Internauci ciepło ocenili wykonanie 18-latki. "Jesteś wspaniała", "Świetna jest, ma talent i lekkość w śpiewaniu", "Gratuluję talentu", "Tyle wibracji w wokalu, że sejsmografy szaleją" – czytamy na Instagramie i Facebooku.

Viki Gabor
Viki Gabor na koncercie "Lato z Radiem i TVP" © TVP2
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE