Waldemar Obłoza pojawił się na premierze z dorosłym synem. Igor to jego klon! (FOTO)

Waldemar Obłoza pojawił się na premierze z dorosłym synem. Igor to jego klon! (FOTO)

Syn Waldemara Obłozy to jego wierna kopia
Syn Waldemara Obłozy to jego wierna kopia
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot
27.02.2024 12:08

Waldemar Obłoza pojawił się na poniedziałkowej premierze spektaklu w towarzystwie syna. Okazuje się, że 36-letni Igor wygląda jak kopia sławnego ojca. Sami zobaczcie!

Zapewne większość widzów kojarzy Waldemara Obłozę z rol w takich popularnych serialach jak "Miodowe lata" czy "Na Wspólnej". Niemniej jednak aktor nie skupia się wyłącznie na produkcjach telewizyjnych. 65-latek występuje przede wszystkim na deskach teatru.

W trakcie pierwszego małżeństwa z Iloną Szoką Waldemar doczekał się bliźniaków. W 1988 roku na świat przyszli Igor oraz Inga. Syn Obłozy poszedł w ślady ojca i spełnia się obecnie jako aktor. Panowie mieli okazję już wystąpić razem m.in. w "Ojcu Mateuszu".

Ja nie jestem ojcem, który chodzi do reżyserów i prosi, by obsadzili w czymś syna. Nie mam takiej natury. Igor do wszystkiego, co osiągnął, doszedł sam. W niczym mu nie pomagałem - skomentował aktor dla Plejady.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Syn Waldemara Obłozy to jego wierna kopia

W poniedziałek wieczorem w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Łóżko pełne cudzoziemców" w reżyserii Jerzego Bończaka. W sztuce wystąpili zarówno Waldemar, jak i Igor. Podczas wydarzenia panowie nie omieszkali stanąć razem na ściance w blasku fleszy fotoreporterów.

Okazuje się, że syn Obłozy to jego wierna kopia. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest piorunujące. Te same spojrzenia, kształt ust, a nawet nosy. Sami zobaczcie!

Widzicie podobieństwo?

Waldemar Obłoza i Igor Obłoza
Waldemar Obłoza i Igor Obłoza© AKPA
Waldemar Obłoza i Igor Obłoza
Waldemar Obłoza i Igor Obłoza© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także