Waldemar z "Rolnik szuka żony" w "Tańcu z gwiazdami"? Jasno odpowiedział. "Udałoby mi się wszystko pogodzić"

Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

11.01.2024 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Waldemar z "Rolnik szuka żony" na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Kontrowersyjny uczestnik hitu TVP zdradził, czy dałby radę wziąć udział w hicie Polsatu. Zobaczymy go na parkiecie już niedługo?

"Rolnik szuka żony" przed wieloma uczestnikami otworzył drzwi do ogólnopolskiej popularności. Część bohaterów randkowego show TVP zyskało fanów, którzy śledzą ich życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Spore kontrowersje w ostatniej edycji "Rolnika" wywoływał Waldemar, który jednak zyskał grono oddanych sympatyków. W wywiadzie mężczyzna odniósł się do plotek dotyczących jego udziału w show Polsatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, że jedną z jego pasji jest taniec. Nic dziwnego, że pojawiły się plotki o jego udziale w "Tańcu z gwiazdami". W rozmowie z "Faktem" uczestnik show TVP przyznał, że mógłby spróbować swoich sił w programie. Niestety, nawet gdyby otrzymał zaproszenie, nie mógłby się pojawić w nowej edycji z powodu umowy, jaką podpisał z Telewizją Polską.

To prawda, wiosną jest trochę pracy, ale udałoby mi się wszystko pogodzić: i pracę, i udział w programie. Na razie przez rok nie mogę pokazać się w żadnym innym show, bo tak mam w umowie — wyznał.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" jest świetnym tancerzem. Pochwalił się wygraną w konkursie

Kto wie, być może Waldemar byłby czarnym koniem "Tańca z gwiazdami". Były gwiazdor "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się zwycięstwem w konkursie.

Podczas rejsu po Morzu Śródziemnym miałem zaszczyt wziąć udział w konkursie tanecznym Dancing Shoes organizowanym na pokładzie MSC "Grandiosa". Wysiłek, energia i pasja do tańca zostawiona na parkiecie oraz taneczna partnerka, która dała radę mojemu dynamicznemu tempu, zaowocowała zwycięstwem w owym konkursie. To była wspaniała taneczna zabawa — wspominał.

Kto wie, jeśli nie ta edycja "Tańca", to może kolejna?

  • Waldemar z Rolnik szuka żony
  • Waldemar z Rolnik szuka żony
  • Waldemar z "Rolnik szuka żony"
  • Waldemar z "Rolnik szuka żony"
[1/4] Waldemar z Rolnik szuka żony Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także