Weronika Rosati robi karierę w USA. Krzysztof Gojdź podsumował jej osiągnięcia

Weronika Rosati, Krzysztof Gojdź
Weronika Rosati, Krzysztof Gojdź
Źródło zdjęć: © ONS

21.09.2023 20:30

Weronika Rosati swoje życie przeniosła do USA. Tam stara się robić karierę. Wiele osób zarzuca jej jednak, że nie została drugą Angeliną Jolie. Krzysztof Gojdź podsumował to, co udało się osiągnąć aktorce.

Weronika Rosati znów jest na ustach całej Polski. Aktorka, w 10 rocznicę wypadku, jakiemu uległa, gdy podróżowała z Piotrem Adamczykiem, wrzuciła do sieci kontrowersyjny wpis. Oskarżyła byłego partnera nie tylko o szkody na zdrowiu, które nadal odczuwa, ale także o działanie na szkodę jej kariery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dramatyczny wpis Weroniki Rosati

Aktorka wspomniała wypadek samochodowy, któremu uległa dziesięć lat temu. Podróżowała wówczas z Piotrem Adamczykiem, z którym zaczęła się spotykać. Niestety, uczucie nie przetrwało tego wydarzenia. Aktorka odczuwa do dziś skutki kraksy. Co zaskakujące, oskarżyła Adamczyka o to, że szkodzi jej karierze.

Proszę Cię o niewykonywanie zawodowych lub innych szkodliwych działań przeciwko mnie. Nie chcę wyciągać spraw i dowodów, chcę żyć bez przeszkód i fałszywych mitów na mój temat i na temat tego wypadku i otaczających go wydarzeń. Na to zasługuję i tego od Ciebie oczekuję - napisała.

Aktor odniósł się do tych rewelacji, zamieszczając oświadczenie w mediach społecznościowych. Wyliczył, jak dużo wydał na jej leczenie, gdyż czuł się odpowiedzialny za to, co się stało.

Przykro mi, że Pani Weronika Rosati upatruje we mnie przyczyny swoich zawodowych niepowodzeń i sugeruje, iż podejmuje jakieś bliżej nieokreślone "szkodliwe działania", co jest oczywistą nieprawdą. Nigdy w żaden sposób nie działałem ani nie zamierzam działać na szkodę Pani Weroniki.

Krzysztof Gojdź o osiągnięciach Weroniki Rosati

Aktorka opublikowała też reel ze scenami z filmów, w których zagrała. Ponieważ jednym z komentujących go był Krzysztof Gojdź, który nie tylko mieszka w Los Angeles, ale takze przyjaźni się z wielkimi gwiazdami jak Paris Hilton, portal Showbiznews postanowił spytać go o rzeczywiste osiągnięcia Weroniki Rosati za oceanem.

Weronikę podziwiam za upartość w dążeniu do sukcesu. Do Los Angeles przylatują dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata, którzy pragną zrealizować swój "amerykański sen" o zostaniu Angeliną Jolie czy Bradem Pittem. Każdy marzy o karierze, sławie i pieniądzach. Ale tylko nielicznym udaje się zatrzymać i utrzymać na dłużej. Życie tu jest bardzo drogie - wyznał Gojdź, czym na pewno zaskoczy wiele osób.

Lekarz podkreślił, że często zagranie kilku scen w filmie hollywoodzkim okupione jest ciężką pracą, której nikt nie widzi.

Aktorstwo to ciężki kawałek chleba. Codzienne chodzenie na castingi, spotkania, imprezy, na których można spotkać kogoś, kto otworzy drzwi do kariery. Tu trzeba być, żeby zaistnieć. Dlatego Weronika ciężko pracuje na swój sukces. Zagrała w wielu fajnych produkcjach amerykańskich i to już jest sukces.

Gojdź docenił także Weronikę Rosati za to, jak radzi sobie w Stanach, będąc jednocześnie samodzielnym rodzicem.

Jako matce samotnie wychowującej dziecko - należy się podziw i szczególne gratulacje co do osiągnięć. Ja jej z całego serca kibicuję.

  • Weronika Rosati
  • Krzysztof Gojdź
  • Weronika Rosati
  • Weronika Rosati
[1/4] Weronika Rosati Źródło zdjęć: © ONS | Dabrowski Jerzy
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także