Wielki powrót w "Love Island". Karolina i Albert znowu w programie

Wielki powrót w "Love Island". Karolina i Albert znowu w programie

Love Island
Love Island
Źródło zdjęć: © Instagram.com
30.09.2023 15:22

Producenci "Love Island" nie przestają zaskakiwać widzów. Nieoczekiwanie w programie pojawili się Karolina i Albert, wywołując niemałe zamieszanie. Część uczestników zaniemówiła z wrażenia.

"Love Island" cieszy się niesłabnącą popularnością, a najnowszy sezon śmiało można uznać za jeden z najbardziej zaskakujących nie tylko dla widzów, ale także uczestników. Dobrym przykładem był powrót na rajską wyspę Karoliny i Alberta, co wprawiło w osłupienie wiele osób.

Fani "Love Island" mogą oglądać już 8. edycję ulubionego randkowego show. W programie nigdy nie brakowało emocji, ale obecnie producenci przechodzą sami siebie. Bohaterowie formatu nigdy nie wiedzą, z czym będą musieli się mierzyć. Tym razem ponownie powitali dobrze znanych uczestników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uczestnicy "Love Island" w szoku. Karolina i Albert wrócili do programu

Uczestnicy "Love Island" bawili się w najlepsze, kiedy nieoczekiwanie do ich domu wkroczyła doskonale znana para bohaterów, Albert i Karolina. Nie brakowało okrzyków radości, a Rafał aż zaniemówił. Mniej zachwycona była Nicola, która marzyła o zacieśnianiu relacji z mężczyzną. Ten jednak postanowił wrócić do Karoliny, na której bardziej mu zależało. Choć Nicola spodziewała się takiego obrotu spraw, nie obyło się bez łez.

Lori zerwała z Bartkiem. Szokujące wydarzenia w "Love Island"

To nie koniec zaskakujących wydarzeń na wyspie miłości. Bartek niespodziewanie otrzymał wiadomość od Lori, w której przekazała mu decyzję o zakończeniu relacji. Co ciekawe, zdaniem wielu osób tworzyli jedną z najbardziej zgranych par 8. edycji. Jak widać, w nowym sezonie "Love Island" możemy spodziewać się wszystkiego.

  • Love Island
  • Love Island
  • Love Island
  • Love Island
[1/4] Love IslandŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także