Wiesław Nowobilski podsumował Elżbietę Romanowską w "Nasz nowy dom". Dorównała Katarzynie Dowbor?

Wiesław Nowobilski i Elżbieta Romanowska
Wiesław Nowobilski i Elżbieta Romanowska
Źródło zdjęć: © KAPIF

24.11.2023 13:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami kolejny sezon "Nasz nowy dom", w którym w roli prowadzącej wystąpiła Elżbieta Romanowska. Nową koleżankę z planu ocenił uwielbiany przez widzów Wiesław Nowobilski.

"Nasz nowy dom" podbił serca widzów Polsatu. Za nami kolejny sezon hitu, w którym profesjonalna ekipa pomaga potrzebującym rodzinom, remontując ich domy. Niektórzy widzowie niestety nadal nie są przekonani do Elżbiety Romanowskiej, która zastąpiła w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor. A jak ocenia ją kolega z planu, kierownik ekipy "Nasz nowy dom", Wiesław Nowobilski?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiesław Nowobilski ocenił Elżbietę Romanowską w "Nasz nowy dom". Jak radzi sobie w programie?

Wiesław Nowobilski świetnie dogadywał się z Katarzyną Dowbor, dlatego wielu widzów myślało, że jego współpraca z Elżbietą Romanowską może być problematyczna. Okazuje się jednak, że znany z "Tańca z gwiazdami" budowlaniec ma o nowej koleżance bardzo dobre zdanie.

Edycja była bardzo fajna. Ponownie pomogliśmy wielu rodzinom, z czego się bardzo cieszę. Jest ciepłą osobą. Bardzo zżyła się ze wszystkimi, zarówno z moją ekipą, jak i z ekipą produkcyjną. Od razu poczuliśmy, że jest rodzinna. Weszła do programu z uśmiechem — opowiadał w rozmowie z polsat.pl.

Zadowolenia Wiesława z pracy Elżbiety nie podziela część internautów, która po zakończeniu sezonu ostro skrytykowała następczynię Katarzyny Dowbor.

Elżbieta Romanowska nadal nie podoba się widzom? Internauci krytykują nową prowadzącą "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska nie mogła liczyć na taryfę ulgową internautów, którzy pod postem podsumowującym ostatni sezon na Instagramie po raz kolejny zaapelowali do Polsatu o zmianę prowadzącej.

Nie mogę już tego oglądać. Prowadząca zepsuła czar tego programu (...) Uf, nareszcie, zmieńcie prowadząca, bo tego kiczu nie da się oglądać — czytamy.

Na szczęście nie brakowało komentarzy widzów, którzy podobnie jak Wiesław Nowobilski są bardzo zadowoleni z nowej gospodyni "Nasz nowy dom".

  • Elżbieta Romanowska
  • Elżbieta Romanowska
  • Elżbieta Romanowska
  • Elżbieta Romanowska
[1/4] Elżbieta RomanowskaŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także