"Wodzianka" namiesza w show-biznesie? Dominika Zasiewska szykuje wielki powrót. "Dopiero zacznie się dziać"

Dominika Zasiewska - Wodzianka zaczyna kolejny etap kariery?
Dominika Zasiewska - Wodzianka zaczyna kolejny etap kariery?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

18.06.2024 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Zasiewska, znana bardziej jako pierwsza "wodzianka" z programu Kuby Wojewódzkiego, ogłosiła powrót do show-biznesu. Kobieta zapowiedziała współpracę z czołową stacją telewizyjną. Czego możemy się spodziewać?

Dominika Zasiewska w przeszłości przeżywała ciężkie chwile. Kobieta mówiła o przemocy domowej. Głośno było także o tym, że długi czas nie mogła kontaktować się z synem, Gustawem, którego zabrał jej były mąż. Celebrytka przekazała też, że gdy w końcu syn do niej wrócił, została z długami po związku. Wygląda na to, że teraz Zasiewska wychodzi na prostą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominika Zasiewska to pierwsza "wodzianka" Kuby Wojewódzkiego

Kobieta zaczęła robić medialną karierę około szesnastu lat temu, gdy zatrudniono ją do podawania wody gościom w programie Kuby Wojewódzkiego.

Dominika Zasiewska jest tak dumna z bycia "wodzianką", że nawet nazwę swojego profilu na Instagramie oparła o tę rolę.

Później kobieta zniknęła z show-biznesu, zajęta problemami w życiu prywatnym. Okazuje się, że teraz Zasiewska chce wrócić do telewizji.

Wodzianka jeszcze namiesza w show-biznesie?

Kobieta wrzuciła do sieci nagranie z krakowskiego oddziału TVN. Wyznała, że wraca do przestrzeni publicznej po latach trudnego życia.

Cześć, kochani. Nie wiem, od czego zacząć. Robię…co to jest? Relacja. Robię relację po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna. Oczywiście nie mogę powiedzieć, w czym biorę udział. Ale nagrywam, bo zdecydowałam się, że wrócę jednak do przestrzeni publicznej po długich latach życia w zagrożeniu, uciekania, ukrywania się i tłumaczenia się z rzeczy, których nie zrobiłam - wyznała celebrytka.

Wodzianka stwierdziła, że na pewno jeszcze ludzie o niej usłyszą.

Postanowiłam, że mam prawo dać sobie szansę i właśnie tą szansę daję sobie od dzisiaj, no i jestem tutaj. Potem wracam do Warszawy i w Warszawie dopiero zacznie się dziać - zapowiedziała Dominika Zasiewska.
Dominika Zasiewska wraca do show-biznesu
Dominika Zasiewska wraca do show-biznesu © fot. Instagram
Dominika Zasiewska wraca do show-biznesu
Dominika Zasiewska wraca do show-biznesu © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także