Wpadki w śniadaniówkach. Tego na pewno nigdy nikt nie zapomni. Rogalska z gwoździem w dłoni, Chajzer z kapucynką i wiele innych…

Wpadki w śniadaniówkach
Wpadki w śniadaniówkach
Źródło zdjęć: © screen TVP I TVN

01.09.2023 12:00, aktual.: 05.09.2023 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Programów "na żywo" nigdy nie da się do końca przewidzieć. Często widzowie są świadkami przezabawnych, a czasem przerażających momentów, które stały się viralem w sieci.

Programy typu śniadaniówki cieszą się sporą oglądalnością. Widzowie chętnie siadają ranem przed telewizorami, by móc zobaczyć swoich ulubionych prowadzących. Jednak takie programy często wymykają się spod kontroli. Zwłaszcza wtedy, kiedy do studia zapraszani są goście.

Marzena Rogalska z gwoździem w dłoni

Parę lat temu ekipa Pytania na Śniadanie zaprosiła do siebie iluzjonistę Pana Ząbka. Magik w jedną ze swoich sztuczek zaangażował ówczesną prowadzącą – Marzenę Rogalską. Została ona poproszona o przebicie ręką torebki papierowej, w której został umieszczony gwóźdź. Niestety sztuczka okazała się niewypałem, przez co Rogalska zraniła się poważnie w rękę. Na jej krzyk iluzjonista zareagował krótkim: "O k**wa, przepraszam! Zraniłem Ci rękę". Marzena od razu została przewieziona do szpitala. W Internecie rozpętała się burza, jakoby wszystko to było ustawione, aby zwiększyć oglądalność Pytania na Śniadanie. Takie komentarze rozwścieczyły prezenterkę.

Rozumiem, że trudno uwierzyć w to co się wydarzyło w sobotę na antenie. Ten wypadek jednak miał miejsce. Powoli dochodzę do siebie, jestem w trakcie leczenia. Potrzebuję teraz spokoju i dlatego proszę o uszanowanie mojej prywatności poprzez powstrzymanie się od "dowcipnych" komentarzy jak to telewizja wkręca widzów. Jest wielu specjalistów analizujących film klatka po klatce, udowadniających, że była to ustawka, ale tym razem się mylą. Prawda jest taka, że zostałam zraniona, bo sztuczka się nie udała. Najprawdopodobniej taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w programie na żywo i stąd ta sensacja. Ale teraz proszę dajcie mi dojść do siebie. Tym, którzy mnie wspierają, jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo to doceniam – napisała Rogalska.

Marzena Rogalska i wypadek z hamakiem

Po wypadku z gwoździem nadszedł czas na incydent z hamakiem. Prezenterka swobodnie przechadzała się po letnim wystroju studia PnŚ, aż w końcu postanowiła usiąść na hamaku. Nie był on jednak solidny i zawiasy nie wytrzymały! Marzena zrobiła fikołka, a wszytko to nagrała kamera.

Ja naprawdę dużo nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam! – tłumaczyła się na wizji.

Trzeba przyznać, że Marzena Rogalska powinna zostać okrzyknięta królową wpadek.

Chajzer i ugryzienie kapucynki

Filip Chajzer w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN wraz z Małgorzatą Ohme rozmawiał z gośćmi na temat hodowania małp w warunkach domowych. W pewnym momencie jedna z małpek ugryzła Chajzera w rękę. Dziennikarz zaczął krzyczeć. Na szczęście nie stało się nic groźnego, o czym prezenter poinformował w mediach społecznościowych. Po całej akcji na Filipa spadła fala krytyki. Wiele osób uważało, że miejsce kapucynek jest na wolności, a nie hodowanie ich i trzymanie w domach ku własnej uciesze. Celebryta odwiedził Schronisko w Korabiewicach Viva!, w którym opowiedziano mu dlaczego miejsce małpek jest na wolności.

Sylwestrowy makijaż w Pytaniu na Śniadanie

Kilka lat temu furorę w sieci zrobiła propozycja makijażu sylwestrowego, jaki został pokazany w Pytaniu na Śniadanie. Makijażystka pomalowała modelce brwi na biało i doczepiła ekstremalnie długie rzęsy, które były ozdobione cyrkoniami. Dorysowała też czarne kreski i użyła brokatowych cieni. Końcowy efekt był zaskakujący. Niestety, nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Modelka przypominała klauna, a Internet wprost oszalał na punkcie nowego trendu. Do zabawy dołączyły też gwiazdy, m.in. Maffashion i Joanna Opozda.

Joanna Opozda
Joanna Opozda© Instagram
Marzena Rogalska
Marzena Rogalska© screen TVP2
Marzena Rogalska
Marzena Rogalska© Instagram
Filip Chajzer
Filip Chajzer© screen TVN
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także