Z OSTATNIEJ CHWILI! Polska celebrytka aresztowana za przemyt narkotyków

Magdalena S. została zatrzymana
Magdalena S. została zatrzymana
Źródło zdjęć: © YouTube

09.07.2024 19:00, aktual.: 09.07.2024 19:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena S. miała zostać zatrzymana na lotnisku. Wpadła przez jeden z popularnych komunikatorów. Obecnie czeka na postawienie zarzutów.

Magdalena S. wzięła udział w trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Po zakończeniu programu wróciła do Wielkiej Brytanii, gdzie na co dzień mieszka. Teraz media obiegła informacja, że została zatrzymana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena S. z "Love Island" zatrzymana przez policję

Jak poinformował "Fakt", gwiazda trzeciej edycji "Love Island" została zatrzymana w Londynie, na lotnisku Heathrow. Była to podróż powrotna celebrytki z Dubaju. Do zatrzymania doszło w związku z operacją Matrix. To jedna z najgłośniejszych akcji narkotykowych w Wielkiej Brytanii. Magdalena S. jest podejrzana o dystrybuowanie zakazanych substancji i współpracę z grupą przestępczą. 

Magdalena S. członkiem siatki przestępczej?

Magdalena S. przywykła do luksusowego życia. Po opuszczeniu programu otworzyła firmę wynajmującą jachty w Dubaju. Teraz wygląda na to, że z luksusami będzie musiała się na jakiś czas pożegnać. Wszystko w związku z operacją Matrix zorganizowaną przez brytyjską policję. Miała ona na celu zatrzymanie grupy przemytników, którzy mieli przeszmuglować narkotyki o wartości nawet 53 milionów funtów. Podczas jednej z akcji funkcjonariusze zabezpieczyli kilogram kokainy oraz telefon, który doprowadził ich do byłej gwiazdy "Love Island".

Według informacji "Faktu" kobieta przyznała się do przemytu narkotyków. Nielegalne substancje miała dystrybuować przez kilkanaście miesięcy. Teraz Magdalena S. znajduje się w areszcie. O sprawie jako pierwszy poinformował brytyjski "The Sun".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także