"Zakazany owoc" odcinek 405. Dogan żąda, by Ekin i Kumru mieszkali razem z nim. [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zakazany owoc", odcinek 405.
"Zakazany owoc", odcinek 405.
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

12.02.2024 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czas na kolejny odcinek "Zakazanego Owocu". Przed nami kolejne perypetie Ekina i Kumru, a także żądania ze strony Dogana. Co jeszcze czeka na fanów serialu?

"Zakazany owoc" to bez wątpienia jeden z hitów telewizji publicznej, który przybył do nas z Turcji. Światową premierę miał w 2018 roku, a na antenie TVP pojawił się cztery lata później. Czas na 405. odcinek serialu, w którym emocji z pewnością nie zabraknie!

"Zakazany owoc" odcinek 403. we wtorek, 13 luty, o godz. 17:15 w TVP2. Opis odcinka

W najbliższym odcinku widzowie zobaczą między innymi obawy Canera, że Ender nie zaakceptuje Gamze. Natomiast Dogan żąda, by Ekin i Kumru zamieszkali razem z nim. Ponadto Cagatay wyjaśni Yildiz, jak było z Ekinem. To nie wszystko, bowiem dowiemy się również tego, że Kumru i Ekin oznajmiają Handan o ślubie, a sprawę próby zabójstwa Ekin chce utrzymać w tajemnicy. Będzie się działo!

O czym jest serial "Zakazany Owoc"?

"Zakazany owoc" od blisko dwóch lat można śledzić na antenie Telewizji Polskiej. Turecki serial opowiada o losach dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep. I choć pochodzą z bardzo biednej rodziny, to nie wyobrażają sobie takiego życia. Tym samym marzy im się bogactwo i luksus. Siostry w zupełnie inny sposób chcą spełnić swoje plany. Jedna z nich planuje znaleźć sobie bogatego męża, a druga chce samodzielnie zdobyć duży majątek.

Po dwóch sezonach, w 136. odcinku dobiegł jednak końca wątek Zeynep i od tego czasu widzowie mogą śledzić losy Yildiz i Ender, czyli przyjaciółek, które muszą stawić czoła codziennym intrygom.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Przed nami kolejny, 405. odcinek "Zakazanego owocu"
Przed nami kolejny, 405. odcinek "Zakazanego owocu"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także