Zalewają go pytaniami o Kaźmierską. Jacek Wójcik w końcu zabrał głos w jej sprawie

Zalewają go pytaniami o Kaźmierską. Jacek Wójcik w końcu zabrał głos w jej sprawie

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej przerwał milczenie
Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej przerwał milczenie
Źródło zdjęć: © Instagram

Jacek Wójcik, wieloletni przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej, jest w ostatnich dniach zasypywany pytaniami. Ma to związek z aferą, która niedawno ujrzała światło dzienne.

Dagmara Kaźmierska - celebrytka promowana przez stację TTV, czy Polsat miała podżegać do g****u, ale też bić i zmuszać do prostytucji. Tak wynika z akt jej sprawy, w wyniku której trafiła do więzienia. Od tego czasu opinia publiczna czeka na oficjalne stanowisko Królowej Życia, ale Dagmara ani myśli, by zabrać głos. Internauci nie odpuszczają.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Internauci szukają odpowiedzi ws. afery z Dagmarą Kaźmierską

Brak wieści od Dagmary skutkuje tym, że użytkownicy mediów społecznościowych swoimi kanałami próbują dowiedzieć się czegoś nowego. Pod jednym z ostatnich postów jej przyjaciela, Jacka Wójcika zadano mnóstwo pytań, związanych z tą sprawą. Jacek najwidoczniej uznał, że nie będzie się to mieszał i zignorował komentarze.

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej przełamał milczenie

Większość pytań od internautów przeszła bez echa, ale nie to dotyczące samego Wójcika. Jedna z użytkowniczek Instagrama zapytała wprost, czy to o nim mowa w aktach. Skąd się wzięło to pytanie? 

Z akt z rozprawy przeciwko Dagmarze wynika, że w jej agencji towarzyskiej pracował niejaki Jacek K. To on miał uwolnić poszkodowaną Marysię i pomóc jej w ucieczce od Dagmary. Internauci szybko skojarzyli, że przyjaciel Dagmary, z którym często się ją widuje, także ma na imię Jacek. Na ten jeden komentarz odpowiedział krótko.

Nie.

Reszty pytań nie skomentował.

  • Jacek i Dagmara
  • Jacek i Dagmara
  • Dagmara Kaźmierska
[1/3] Jacek i DagmaraŹródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także