Zapomniane pary polskiego show-biznesu: Patrycja Markowska i Paweł Deląg, Marina i Mrozu... (ZDJĘCIA)

Zapomniane pary polskiego show-biznesu
Zapomniane pary polskiego show-biznesu
Źródło zdjęć: © AKPA

20.12.2023 16:42, aktual.: 11.01.2024 22:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedyś o tych związkach pisały wszystkie plotkarskie magazyny. Dziś już niewiele osób o nich pamięta. Sylwia Gliwa i Borys Szyc czy Marina i Mrozu byli na ustach wszystkich, a dziś niemal nikt nie wie, że byli parą.

O niektórych parach w polskim show-biznesie było naprawdę głośno. Ostatecznie wiele z tych celebrytów urządziło sobie życia z innymi partnerami. Niektóre związki jednak wywoływało w mediach mnóstwo emocji. Przypominamy zapomniane już pary, które kiedyś wspólnie brylowały na ściankach.

1 / 11

Zofia Zborowska i Radzimir Dębski

Zofia Zborowska i Radzimir Dębski
Zofia Zborowska i Radzimir Dębski© AKPA

Aktorka i muzyk byli parą przez dwa lata. Rozstali się w 2007 roku.

2 / 11

Marina i Mrozu

Marina i Mrozu
Marina i Mrozu© AKPA

Marina SzczęsnaŁukasz Mróz tworzyli parę przez zaledwie kilka miesięcy. Oboje wówczas walczyli o atencje mediów, dlatego bardzo chętnie pokazywali się razem na ściankach. Ostatecznie związek nie wypalił, a sama piosenkarka w jednym z wywiadów stwierdziła, że znacznie lepiej dogadywali się jako przyjaciele.

3 / 11

Czesław Mozil i Anna Cieślak

Czesław Mozil i Anna Cieślak
Czesław Mozil i Anna Cieślak © AKPA

Czesław Mozil i Anna Cieślak byli parą w 2013 roku.

On nigdy nic złego na mój temat nie powiedział, tak samo jak ja na jego. Rozstaliśmy się w zgodzie i nadal mamy ze sobą dobry kontakt - mówiła w 2015 roku na łamach "Na Żywo" Anna Cieślak.

4 / 11

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg
Patrycja Markowska i Paweł Deląg© AKPA

Patrycja MarkowskaPaweł Deląg poznali się, gdy piosenkarka miała zaledwie 22 lata. Mimo, że na pozór sprawiali wrażenie idealnej pary, to ich związek nie trwał długo.

5 / 11

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Sylwia Gliwa i Borys Szyc
Sylwia Gliwa i Borys Szyc© AKPA

Sylwia GliwaBorys Szyc - o tym związku mało kto pamięta. Nie wiadomo dokładnie, kto podjął decyzję o zakończeniu tej relacji, jednak według nieoficjalnych informacji doszło do rozstania z powodu odmiennych wizji przyszłości.

6 / 11

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska
Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska© AKPA

Marcin DorocińskiMałgorzata Kożuchowska zaczęli tworzyć związek już w czasach studenckich. Niestety na drodze do szczęścia stanęły ambicje Kożuchowskiej, która zdecydowała się poświęcić pracy i karierze, na czym miała ucierpieć relacja. Sama po latach przyznała, że zbyt wiele pracowała, przez co ucierpiały jej relacje z najbliższymi.

7 / 11

Agata Młynarska i Jarosław Kret

Agata Młynarska i Jarosław Kret
Agata Młynarska i Jarosław Kret© AKPA

Agata Młynarka była w związku z Jarosławem Kretem. Para wydawała się idealnie dopasowana, jednak pojawiające się różnice w priorytetach sprawiły, że relacja zaczęła się psuć. W 2008 roku dziennikarka i pogodynek podjęli ostateczną decyzję o zakończeniu relacji.

8 / 11

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski
Monika Brodka i Jan Wieczorkowski© AKPA

Monika BrodkaJan Wieczorkowski byli na bardzo dobrej drodze, aby sformalizować związek, w planach już był ślub. Niespodziewanie celebrycie przestali się dogadywać, aż w końcu doszło do rozstania. W 2006 roku Monika Brodka nagrała piosenkę "Miał być ślub", która odnosiła się do relacji z aktorem.

9 / 11

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka
Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka© AKPA

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka byli parą, chociaż przez długi okres utrzymywali swoją relację w tajemnicy. Według nieoficjalnych doniesień, do rozstania doszło z powodu różnić światopoglądowych. On ponoć bardzo chciał założyć rodzinę, a jej nie śpieszyło się do ponownego zamążpójścia.

10 / 11

Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka

Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka
Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka© AKPA

Emilia KomarnickaŁukasz Konopka przez kilka tworzyli szczęśliwy związek. W 2013 roku doszło nawet do ich zaręczyn. Niestety na drodze do ich szczęścia miał stanąć Redbad Klynstra, którego aktorka poznała na planie serialu. Celebrytka postanowiła związać się z Holendrem.

11 / 11

Joanna Liszowska i Robert Rozmus

Joanna Liszowska i Robert Rozmus
Joanna Liszowska i Robert Rozmus© AKPA

Dla Joanny Liszowskiej Robert Rozmus porzucił ówczesną partnerkę. Ostatecznie jednak gwiazdor nie był wierny w związku z Liszowską, co doprowadziło do rozstania.

Czułam się, jakby przejechał po mnie czołg. Byłam wykończona psychicznie i fizycznie. Przestałam czuć się sobą, kobietą atrakcyjną, pożądaną. Zamiast tego miałam wrażenie, że wypełnia mnie coraz większa pustka, rezygnacja - mówiła Liszowska po rozstaniu.

Zobacz także