Zbulwersowana Magda Gessler mówi o przestępstwie kulinarnym: "Jak to cuchnie"

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło zdjęć: © AKPA

14.09.2023 15:10

Magda Gessler nieźle się wkurzyła i nie przebierała w słowach. O co chodzi? Opisała wszystko na Instagramie.

Magda Gessler to niezaprzeczalnie ekspertka w zakresie kulinariów. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" od 2010 roku jeździ po Polsce, aby ratować z opresji upadające restauracje. Skoro lokale na siebie nie zarabiają, to musi być jakaś przyczyna. Niekiedy chodzi o kwestie zarządzania, innym razem problem leży w relacjach międzyludzkich. Najczęściej jednak chodzi o nieumiejętne gotowanie. Tak najwidoczniej było również tym razem. Co się stało? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach"

Restauratorka prowadzi "Kuchenne Rewolucje" od 13 lat. Nie zmienia to faktu, że nawet po takim czasie jest niezwykle zaangażowana w każdą z rewolucji, jakich dokonuje. Magda słynie z tego, że zawsze mówi prosto z mostu to, co myśli. Zwykle po gorzkich słowach prawdy nadchodzi czas na znalezienie rozwiązań. I na tym etapie Magda zawsze służy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Magda Gessler mówi o przestępstwie kulinarnym

Tym razem już podczas degustacji dań jej wściekłość sięgnęła zenitu. Sfrustrowana Gessler nie wytrzymała i napisała o wszystkim w mediach społecznościowych.

"I ja mam to zjeść? Te pazury kurze w panierce! Jazda mi złym! Oszaleliście?! Jak to cuchnie bee… Ale danie… Marynata tak cudna, że kichnęłam 5 razy. Koszmar! Trujecie ludzi!" - czytamy.

Post Magdy Gessler to najwyraźniej zapowiedź nowego odcinka programu kulinarnego, który emitowany jest w każdy czwartek na antenie TVN. 

"W następnych odcinkach przestępstwa kulinarne" - czytamy dalej.

Nie trudno się domyślić, że będzie się działo. Będziecie oglądać dzisiejszy odcinek "Kuchennych Rewolucji"?

  • Magda Gessler
  • Magda Gessler
  • Magda Gessler
  • Magda Gessler
  • Magda Gessler
  • Magda Gessler
[1/6] Magda GesslerŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także