Zenon Martyniuk zadebiutuje w roli jurora. Suma za jeden odcinek powala

Zenon Martyniuk zostanie jurorem w programie "Disco star"
Zenon Martyniuk zostanie jurorem w programie "Disco star"
Źródło zdjęć: © KAPiF

27.05.2024 11:28, aktual.: 27.05.2024 17:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zenon Martyniuk wraca do telewizji. Wkrótce będziemy mogli oglądać go w roli jurora w "Disco Star". Wyciekły informacje o tym, ile pieniędzy gwiazdor ma dostawać za odcinek. Ciężko uwierzyć w tę sumę.

Ta wiadomość przyszła znienacka i zrobiła sporo szumu! Zenon Martyniuk powróci na ekrany telewizyjne. W "Disco Star" stacji Polo TV będzie pełnić rolę jurora. Już tej jesieni publiczność będzie mogła zobaczyć, jak radzą sobie nowi uczestnicy. Zaangażowane w produkcję mogą zostać inne sławy muzyki disco polo: Marcin Miller, Skolim, a nawet Magdalena Narożna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zenon Martyniuk wróci do telewizji

Portal ShowNews postanowił zasięgnąć języka i podpytać o decyzję Martyniuka. Sensacyjny powrót przed kamery nie odbył się bez wahań. Znany z Akcentu muzyk miał podobno mocno się zastanawiać nad tym, czy raz jeszcze wejść do świata telewizji.

Lider Akcentu bał się krytyki, że nie ma odpowiedniej dykcji, że nigdy w tego typu programie nie występował i nie wie, jak się zachowywać - zdradził informator.

Jakie pieniądze zgarnie Martyniuk?

Co w takim razie przekonało Martyniuka do tego, aby podjąć wyzwanie? Odpowiedź, która padła w rozmowie, jest prosta:

Przekonała go kasa.

Gwiazdor za jeden odcinek, jak podaje ShowNews, będzie brał od Polo TV zawrotną sumę 20 tys. zł. Nieźle się zatem przy tym obłowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także